Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp - Łódź - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Leczenie ran to wyjątkowa działalność naszej przychodni, która umożliwia korzystanie ze specjalistycznych zabiegów przy ranach długoterminowych, owrzodzeniach i odleżynach, oparzeniach i ranach po operacyjnych. Pracujemy na produktach o szerokim spektrum działania, które ułatwiają oczyszczanie rany i likwidację bakterii. Używamy specjalistycznych opatrunków, które posiadają szeroki spektrum działania, doprowadzając do usuwania włókniaka martwiczego i ziarninowania skóry. Dysponujemy produktami usuwającymi ciężkie szczepy bakterii, grzyby i wirusy. Duży wachlarz opatrunków ułatwia ich odpowiedni dobór do fazy rany i zapewnia szybki efekt gojenia.

Leczenie i pielęgnowanie ran jest zgodne z założeniami Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran EWMA i systemem postępowania z raną TIME.

Opatrunki umożliwiają odpowiednie leczenie zarówno przy przetokach, głębokich owrzodzeniach i ranach po amputacyjnych. Założenie takiego sytemu opatrunkowego składa się z kilku warstw najnowocześniejszej technologii np.: Hydrofiber , które umożliwiają założenie opatrunku nawet na kilka dni. Pracujemy na produktach chlorofilowych, alginianowych, hydrokolidowych i hydrożelowych. Przy ranach o dużym wysięku stosujemy również pompy typu VAC. Każdy pacjent ma zaplanowany proces gojenia i otrzymuje indywidualne zalecenia pielęgnacyjne. Przekazujemy wszelkie informacje i wskazujemy najlepsze dostępne środki odnoszące się do profilaktyki i pielęgnacji domowej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp Centrum Stopy - Łódź jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska