Przychodnia REHAVITAE - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Oferta przychodni obejmuje kompleksową rehabilitację osób z urazami i schorzeniami kręgosłupa oraz aparatu ruchu. Naszą misją jest poprawa komfortu życia pacjentów, zlikwidowanie dolegliwości bólowych oraz powrót do sprawności sprzed choroby. W tym celu stosujemy kombinację rozmaitych metod terapeutycznych oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii.

W ramach oferowanych w placówce konsultacji ortopedycznych przeprowadzamy diagnostykę ultrasonograficzną, a lekarz prowadzący podejmuje decyzję o wdrożeniu leczenia zachowawczego lub zabiegowego. Istnieje możliwość skorzystania z oferty zabiegów osoczem bogatopłytkowym oraz iniekcji dostawowych. Wykonujemy również zabiegi operacyjne.

Pełen zakres świadczonych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Przychodnia REHAVITAE jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska