Przychodnia Specjalistyczna Centrum - cennik

poniedziałek
7:00 - 19:00
wtorek
7:00 - 19:00
środa
7:00 - 19:00
czwartek
7:00 - 19:00
piątek
7:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza przychodnia to wielospecjalistyczny ośrodek medyczny, w którym pacjenci mogą skorzystać z szeregu usług

  • dla dzieci i dorosłych w zakresie świadczeń medycznych z dziedziny: stomatologii i ortodoncji, jak również dermatologa, endokrynologa, neurologa, otorynolaryngologa, ortopedy, psychiatry i psychologa.

  • dla dorosłych w zakresie świadczeń medycznych z dziedziny: kardiologii, reumatologii, diabetologii, hipertensjologii (leczenie nadciśnienia tętniczego), a także onkologii, chirurgii naczyniowej oraz fizjoterapii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Laryngologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Przychodnia Specjalistyczna Centrum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska