Przychodnia Wilanów - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 19:00
wtorek
7:30 - 19:00
środa
7:30 - 19:00
czwartek
7:30 - 19:00
piątek
7:30 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W bogatej gamie świadczonych przez nas usług znajdują się m.in. badania diagnostyczne w zakresie chorób odtytoniowych, tj. przewlekła obturacyjna choroba płuc. W poradni pulmonologicznej zajmujemy się leczeniem astmy oskrzelowej.

W ramach ginekologii i dermatologii wykonujemy zabiegi kriochirurgii i krioterapii, m.in. kriokoagulację w obrębie szyjki macicy i sromu. Zajmujemy się leczeniem chorób piersi oraz stanów zapalnych pochwy.

Przeprowadzamy testy alergiczne u dzieci i dorosłych w celu wykrycia alergii pokarmowych i wziewnych oraz w kierunku rzadziej występujących alergii.

Oferujemy pomoc laryngologa (leczenie schorzeń nosa i gardła, zaburzeń równowagi), neurologopedy (terapia osób z nieprawidłowościami wymowy) oraz endokrynologa (leczenie nadczynności i niedoczynności tarczycy, autoimmunologicznego zapalenia tarczycy i chorób nadnerczy).

Przeprowadzamy szereg zabiegów ambulatoryjnych z zakresu małej chirurgii, w tym nacięcie ropnia (języka, odbytu czy małżowiny usznej). Zajmujemy się także usuwaniem ciał obcych z gardła, nosa bądź przedniej części oka.

Pełna lista wykonywanych przez nas zabiegów znajduje się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Przychodnia Wilanów jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska