poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 16:00
środa
8:00 - 16:00
czwartek
8:00 - 16:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w diagnostyce obrazowej metodami rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. Wykonujemy obrazowanie wielu okolic ciała, również z wykorzystaniem kontrastu.

Prócz tego zajmujemy się małoinwazyjnymi zabiegami przezskórnej dyskolizy ozonowej, dzięki którym leczymy dyskopatię i związane z nią bóle kręgosłupa. Wszystkie zabiegi wykonujemy pod kontrolą fluoroskopii TK, co pozwala zapewnić wysoką skuteczność i bezpieczeństwo.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Radiologica Choroszcz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska