Radiologica Pomorze Gdynia

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

58 585pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Radiologica Pomorze Gdynia
ul. Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Radiologica Pomorze Gdynia na mapie

Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Net znajduje się w Gdyni przy ulicy Wójta Radtkego 1 na terenie Szpitala św. Wincentego a Paulo. Placówka jest zlokalizowana w niewielkiej odległości od Dworca Głównego PKP i Dworca autobusowego w Gdyni – piechotą można do nas dotrzeć zaledwie w ciągu 10 minut. Z pobliskiego przystanku Plac Kaszubski są dostępne liczne połączenia z innymi częściami Trójmiasta.

Czytaj więcej
Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska