Radiologica Pomorze Rumia

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:30
wtorek
8:00 - 20:30
środa
8:00 - 20:30
czwartek
8:00 - 20:30
piątek
8:00 - 20:30
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Aparat do rezonansu magnetycznego Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Pomorze Rumia Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Rumia Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Pomorze Rumia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Pomorze Rumia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Pomorze Rumia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Pomorze Rumia Radiologica Net Rumia - logo

Informacje ogólne o Radiologica Net

Radiologica Net Rumia to wielospecjalistyczna placówka medyczna wykonująca świadczenia zdrowotne w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Pacjenci ośrodka mogą skorzystać z pełnego zakresu badań diagnostycznych metodą rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. W ofercie przychodni znajdują się również konsultacje z różnych dziedzin medycyny, w tym m.in. otolaryngologiczne, chirurgiczne, alergologiczne i neurologiczne.

To miejsce gwarantujące wysoką jakość opieki medycznej z dostępem do nowatorskich, a przede wszystkim skutecznych metod terapeutycznych. Przeprowadzane są tu zabiegi dyskolizy ozonowej, kolonoskopii wirtualnej oraz coraz bardziej popularne zabiegi w ramach medycyny estetycznej.

Procedury medyczne wdrażane w placówce wykonywane są zgodnie z wszelkimi wymaganymi normami i powszechnie akceptowaną wiedzą medyczną. Potwierdzeniem tego jest posiadany przez Radiologica Net Certyfikat ECC PN-EN ISO 9001:2009.

Gwarancją skuteczności przeprowadzonego leczenia jest zaawansowane technologicznie zaplecze sprzętowe oraz wysoko wyspecjalizowana kadra medyczna. Lekarze Radiologica Net nieustannie poszerzają swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach i kursach specjalistycznych. Cechujące ich indywidualne podejście do pacjenta oraz jego przypadku dają chorym poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Radiologica Net wyposażona jest w wysokiej klasy zaplecze sprzętowe. Specjaliści ośrodka dysponują m.in. nowoczesnym wysokopolowym systemem rezonansu magnetycznego Magnetom firmy Simens. Jego zaawansowane technologicznie funkcje oraz parametry pozwalają na precyzyjną analizę struktur ośrodkowego układu nerwowego i diagnostykę naczyń krwionośnych, a także na ocenę narządów jamy brzusznej, miednicy oraz układu kostno-stawowego.

Skutecznym narzędziem diagnostycznym znajdującym się w placówce jest również spiralny wielorzędowy Tomograf Komputerowy Emotion firmy Simens, umożliwiający wykonanie rekonstrukcji trójwymiarowych otrzymanych obrazów.

Ponadto pacjenci mogą skorzystać z badań ultrasonograficznych, przeprowadzonych z wykorzystaniem aparatu Acuson X300. 

Udogodnienia dla pacjentów

Gwarantując oczekiwany wysoki poziom świadczeń medycznych, Radiologica Net zachowuje najwyższe standardy jakościowe z równoczesną dbałością o zapewnienie komfortu pacjentom. Ich zadowolenie jest nadrzędnym celem funkcjonowania placówki, dlatego oprócz profesjonalnego i skutecznego leczenia oraz wysokospecjalistycznej diagnostyki pacjenci mogą skorzystać m.in z :

  • usług finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (poradnictwo chirurgiczne, neurologiczne, otolaryngologiczne i alergologiczne);
  • informacji o wyniku badania on-line (pacjent uzyskuje informacje, że wynik jest już opisany i może go odebrać osobiście w placówce);
  • wygodnego sposobu płatności (gotówka lub płatność kartą).

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska