ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:30
wtorek
8:00 - 20:30
środa
8:00 - 20:30
czwartek
8:00 - 20:30
piątek
8:00 - 20:30
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Przychodnia Radiologica Net oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług diagnostycznych schorzeń ośrodkowego układu nerwowego, naczyń obwodowych kończyn dolnych, jamy brzusznej i miednicy oraz układu kostno-stawowego (wysokopolowy system rezonansu magnetycznego). Przeprowadzane są tu badania tomograficzne, w tym m.in. ocena neuroradiologiczna (np. perfuzja TK), badania naczyniowe (angio TK) oraz specjalistyczne badanie jamy brzusznej i miednicy małej. Znajdujący się w przychodni tomograf pozwala na diagnostykę układu kostno-stawowego wraz z wykonaniem rekonstrukcji trójwymiarowych obrazów. Specjaliści ośrodka przeprowadzają również biopsję aspiracyjną cienkoigłową.

W ramach wielospecjalistycznych świadczeń ośrodek oferuje poradnictwo neurologiczne, otolaryngologiczne, chirurgiczne i alergologiczne. Pacjenci mogą skorzystać także z zabiegów dermatochirurgicznych oraz usług poprawiających estetykę twarzy i ciała, takich jak korekcja zmarszczek kwasem hialuronowym i toksyną botulinową, volumetria twarzy, powiększanie ust czy mezoterapia. Pomoc uzyskają również pacjenci z problemem nadpotliwości (pach, dłoni i stóp) oraz popękanych naczynek (skleroterapia).

Radiologica Net specjalizuje się także w leczeniu dyskopatii minimalnie inwazyjną metodą dyskolizy ozonowej krążka międzykręgowego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Leczenie chorób kręgosłupa

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Radiologica Pomorze Rumia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska