poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
12:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Sprzęt medyczny Radiologica Wawer Sprzęt medyczny Radiologica Wawer Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Wawer Gabinet zabiegowy Radiologica Wawer Oferta, ćwiczenia, zabiegi Radiologica Wawer Aparatura, sprzęt zabiegowy Radiologica Wawer Radiologica Wawer - logo

Informacje ogólne o Radiologica Wawer

Radiologica Wawer należy do sieci Radiologica Sp. z o.o., założonej w 1998 roku firmy specjalizującej się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Powstała w 2014 roku, dołączając tym samym do dwóch już istniejących stołecznych pracowni MR (w Wilanowie i Woli) oraz placówek w Choroszczy i Augustowie.

Nasza pracownia oferuje pacjentom pełen zakres badań diagnostycznych metodą rezonansu magnetycznego (MR). Wśród wykonywanych przez nas badań można wymienić MR głowy z dyfuzją, MR jamy brzusznej z cholangiografią czy spektroskopię, a także MR przysadki mózgowej (dwufazowe/z kontrastem), MR tętnic przedmózgowych (angio MR) oraz angio MR głowy (tętnic wewnątrzczaszkowych). Zajmujemy się przeprowadzaniem badań stawów, wykonujemy również badania techniką rezonansu magnetycznego twarzoczaszki, stawów skroniowo-żuchwowych oraz urografię MR. To zaledwie część z bogatej palety świadczonych przez nas usług diagnostycznych.

Wykonujemy badania przy pomocy rezonansu magnetycznego Essenza firmy Siemens. Dzięki krótkiemu tunelowi w trakcie badania pacjenci czują się bezpiecznie i w pełni komfortowo – również dzieci oraz osoby cierpiące na klaustrofobię.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wśród wyposażenia naszej Pracowni Rezonansu Magnetycznego znajduje się nowoczesny rezonans magnetyczny Essenza firmy Siemens o indukcji magnetycznej 1,5 Tesli. To wysokopolowy system MR, przyjazny dla pacjenta przez wzgląd na możliwość regulacji nawiewu powietrza w obrębie głowy oraz natężenia światła.

Jest wyposażony w technologię TIM (Total Imaging Matrix), znacznie skracającą czas przygotowania do badania oraz samej diagnostyki. TIM umożliwia przebadanie rozległych obszarów ciała pacjenta bez konieczności repozycjonowania go, ręcznego przesuwania stołu czy przełączania różnych cewek.

Aparatura wyróżnia się jednym z najkrótszych magnesów (całkowita długość, wraz z obudowami, to 145 cm) spośród wszystkich oferowanych na rynku wysokopolowych modeli z tunelowym magnesem nadprzewodzącym. Dzięki temu w trakcie znakomitej większości przeprowadzanych badań głowa pacjenta pozostaje poza magnesem, ponadto przy badaniach wymagających przybrania przez niego pozycji, w której głowa znajduje się wewnątrz tunelu, ma nadal dużo wolnej przestrzeni. Nowoczesna technologia urządzenia sprawia, że badanie z jego użyciem jest akceptowane przez pacjentów borykających się z klaustrofobią. Sprawdza się również przy badaniu dzieci.

Udogodnienia dla pacjentów

Przykładamy wszelkich starań, by nasi pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo zarówno podczas oczekiwania na badanie, jak i w jego trakcie. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom odwiedzających nas osób, przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień, w tym krótkie terminy badań.

Zapewniamy pacjentom również możliwość poddania się badaniom bez skierowania.

Za usługi znajdujące się w naszej ofercie można płacić zarówno gotówką, jak i elektronicznie – akceptujemy karty płatnicze.

Osoby, które przyjechały do nas własnym środkiem transportu, mogą pozostawić samochód na bezpłatnym parkingu dla pacjentów. Dojazd od ulicy Mrówczej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska