Radiologica Wilanów - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Ośrodek NZOZ Radiologica Wilanów oferuje wykonywanie badań rezonansu magnetycznego z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia o budowie otwartej Magnetom C! firmy Siemens. Podczas badania pacjent nie wjeżdża do długiego wąskiego tunelu, jak ma to miejsce w przypadku systemów zamkniętych, ale pozostaje pomiędzy magnesami w kształcie litery C. Taka budowa znacznie poszerza grono pacjentów, którzy mogą bez przeszkód poddać się badaniom rezonansem magnetycznym. Na badania zapraszamy również dzieci oraz chorych po zabiegach ortopedycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Radiologica Wilanów jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska