ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

W NZOZ Radiologica Wola wykonuje się badania diagnostyki obrazowej. Pacjenci mogą skorzystać z badań metodą rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej, które należą do najdokładniejszych metod diagnostycznych we współczesnej radiologii. Badania rezonansu magnetycznego nie ograniczają się do poszukiwania zmian patologicznych w tkankach miękkich, układzie nerwowym, narządzie ruchu i narządach jamy brzusznej. Oferujemy pacjentom również zaawansowane aplikacje neuroradiologiczne z badaniami dyfuzji i perfuzji mózgowej, rozbudowane badania układu naczyniowego bez i po dożylnym podaniu środka kontrastowego, pełny zakres badań narządu ruchu łącznie z technikami mapowania chrząstki stawowej, badania mammografii MR i spektroskopii MR. Posiadany przez nas tomograf komputerowy Emotion firmy Siemens pozwala na wykonywanie wszystkich typów badań tomograficznych, w tym badań z zakresu neuroradiologii (m.in. perfuzja TK), badań angiograficznych, wielofazowych badań narządów klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy małej. Badania układu kostno-stawowego umożliwiają tworzenie trójwymiarowych rekonstrukcji obrazów. Ponadto pacjenci mogą skorzystać z badań szczęki i żuchwy w programie Dental, które ułatwiają planowanie zabiegów implantologicznych.

Nasz ośrodek oferuje przeprowadzanie zabiegów biopsji cienkoigłowej, które wykonywane są jako badanie diagnostyczne w przypadku wykrycia u pacjenta niewielkich zmian guzowatych. Nakłucie zmiany chorobowej wykonuje się pod kontrolą USG, a następnie pobiera fragment chorej tkanki i poddaje ocenie mikroskopowej.

Ponadto, dzięki posiadaniu specjalistycznego pakietu możliwe jest wykonywanie minimalnie inwazyjnych zabiegów terapeutycznych pod kontrolą fluoroskopii TK. To nowoczesne rozwiązanie pozwoliło zaoferować pacjentom innowacyjną metodę leczenia dyskopatii, tj. dyskolizę ozonową.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Radiologica Wola jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska