Regionalne Centrum Zdrowia - cennik

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 18:00
wtorek
7:00 - 18:00
środa
7:00 - 18:00
czwartek
7:00 - 18:00
piątek
7:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną, przez co w naszej ofercie znajdą Państwo konsultacje oraz zabiegi z niemal każdej dziedziny medycyny – także medycyny i ginekologii estetycznej. Posiadamy także poradnie specjalistyczne (w tym laktacyjną, logopedyczną, urologiczną itd.) oraz pracownię diagnostyki obrazowej, densytometryczną i punkt poboru materiału do badań. Wykonujemy zabiegi z zakresu m.in. chirurgii ogólnej i chirurgii żył, a także chirurgii dolnego odcinka przewodu pokarmowego (proktologii) i dermatologii.

W ramach poradni kardiologicznej proponujemy kompleksową ocenę układu sercowo-naczyniowego, łącznie z próbą wysiłkową oraz rejestracją czynności elektrycznej serca metodą Holtera, pozwalającą na wielogodzinną rejestrację EKG.

W ramach medycyny estetycznej przeprowadzamy bezinwazyjne zabiegi stanowiące doskonałą alternatywę dla operacji chirurgicznych. Proponowane przez nas metody nie powodują skutków ubocznych i gwarantują szybki powrót do codziennego życia. Pacjentom cierpiącym z powodu zbędnych kilogramów pomagamy się ich pozbyć, stosując kriolipolizę metodą Kriolpol HT.

Warto wspomnieć, że nasza oferta obejmuje także poradnię medycyny pracy.

Pełen zakres usług znajdą Państwo mieszczącym się poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna