ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 18:00
wtorek
7:00 - 18:00
środa
7:00 - 18:00
czwartek
7:00 - 18:00
piątek
7:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną, przez co w naszej ofercie znajdą Państwo konsultacje oraz zabiegi z niemal każdej dziedziny medycyny – także medycyny i ginekologii estetycznej. Posiadamy także poradnie specjalistyczne (w tym laktacyjną, logopedyczną, urologiczną itd.) oraz pracownię diagnostyki obrazowej, densytometryczną i punkt poboru materiału do badań. Wykonujemy zabiegi z zakresu m.in. chirurgii ogólnej i chirurgii żył, a także chirurgii dolnego odcinka przewodu pokarmowego (proktologii) i dermatologii.

W ramach poradni kardiologicznej proponujemy kompleksową ocenę układu sercowo-naczyniowego, łącznie z próbą wysiłkową oraz rejestracją czynności elektrycznej serca metodą Holtera, pozwalającą na wielogodzinną rejestrację EKG.

W ramach medycyny estetycznej przeprowadzamy bezinwazyjne zabiegi stanowiące doskonałą alternatywę dla operacji chirurgicznych. Proponowane przez nas metody nie powodują skutków ubocznych i gwarantują szybki powrót do codziennego życia. Pacjentom cierpiącym z powodu zbędnych kilogramów pomagamy się ich pozbyć, stosując kriolipolizę metodą Kriolpol HT.

Warto wspomnieć, że nasza oferta obejmuje także poradnię medycyny pracy.

Pełen zakres usług znajdą Państwo mieszczącym się poniżej cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Regionalne Centrum Zdrowia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska