Rehabilitacja Centrum - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Świadczymy usługi rehabilitacyjne. Pomagamy powrócić do formy pacjentom po przebytych operacjach i urazach. Do naszego centrum o pomoc mogą się zwrócić osoby z dysfunkcjami kręgosłupa oraz aparatu ruchu. Podchodzimy w sposób indywidualny do każdego pacjenta, zajmujemy się dokładnym badaniem oraz postawieniem właściwej diagnozy. Dopiero wtedy możemy rozpocząć leczenie.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu rehabilitacji medycznej, sportowej oraz ortopedycznej. Przyczyniamy się do poprawy jakości życia osób z poważnymi schorzeniami natury neurologicznej. Stosujemy najnowsze, wysoce skuteczne metody terapeutyczne.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szereg zabiegów fizykoterapeutycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Rehabilitacja Centrum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska