Rehabilitacja Magmed

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Leczenie, terapia Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed

Rehabilitacja Magmed – informacje ogólne

Magmed to nowoczesne centrum rehabilitacji, powstałe z chęci zapewnienia pacjentom dostępu do wysokiej jakości usług. Pracujemy w oparciu o innowacyjne metody terapeutyczne. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjenta oraz długoterminowe postrzeganie terapii: skupiamy się nie tylko na wyleczeniu objawów, z jakimi zgłosił się do nas pacjent, ale także na profilaktyce zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia, co pozwala uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu fizjoterapeutycznego, stanowiącego gwarancję bezpieczeństwa. Posiadamy unikatowy sprzęt którego nie posiada konkurencja. Udaje nam się osiągnąć pożądane efekty terapii dzięki zaangażowaniu profesjonalnej, wyszkolonej kadry medycznej.

Zajmujemy się rehabilitacją kręgosłupa. Jesteśmy jedyną placówką w Trójmieście, która dysponuje stołem Trakcyjnym 3D do leczenia schorzeń kręgosłupa. Trakcja kręgosłupa przeprowadzana jest na najnowocześniejszym trójpłaszczyznowym stole, znajdującym zastosowanie w leczeniu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, stawów kręgosłupa i dysku międzykręgowego, ucisków rdzenia kręgowego, ograniczonej ruchomości stawów kręgosłupa, przepukliny dyskowej i wielu innych schorzeń narządu ruchu. Zabiegi na stole Trakcyjnym likwidują dolegliwości bólowe, rozluźniają mięśnie i poprawiają krążenie krwi.

W ofercie centrum znajduje się terapia falą uderzeniową. Zabiegi przeprowadzane są na sprzęcie z najwyższej półki, wyprodukowanym przez szwajcarską firmę Gymna, SHOCKMASTER 500. Wystarczą już 2-3 zabiegi, aby znacząco zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować uporczywe dolegliwości bólowe. Ich skuteczność jest oparta na stymulacji ciała do samouzdrawiania. Wskazaniem do terapii są bóle biodra, nadgarstka czy barku, podwyższone napięcie mięśniowe, zapalenia stawów i ścięgien i wiele innych.

Oferujemy zabiegi wykonywane jedynym na świecie laserem wysokoenergetycznym łączącym zsynchronizowaną pracę pulsacyjną i ciągłą. Terapia MLS (Multiwave Locked System Therapy) działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Dodatkowo przynosi efekt biostymulacyjny, co znacząco skraca okres rekonwalescencji i powrotu do sprawności. Laser znajduje zastosowanie w leczeniu dysfunkcji mięśniowo-kostnych (w tym skręcenia, naderwania itd.), stanów zapalnych i zwyrodnieniowych stawów, a także rwy kulszowej. Leczy bóle aparatu ruchu różnego pochodzenia.

Zapraszamy na antycellulitową terapię falą akustyczną AWT. To nieinwazyjna metoda redukcji cellulitu i zwiotczałej tkanki łącznej. Działanie fali akustycznej opiera się na stymulacji mikrokrążenia oraz redukcji problemów metabolicznych. „Pomarańczowa skórka” znika, a sylwetka ulega wymodelowaniu.

W leczeniu zaburzeń mięśniowo-szkieletowych wykorzystujemy nowoczesną metodę terapeutyczną Neurac, która skupia się na przywróceniu prawidłowych programów motorycznych poprzez intensywną stymulację układu nerwowego. Efektem terapii jest zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, odbudowa wzorców ruchowych oraz przywrócenie prawidłowej ruchomości.

W leczeniu schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu stosujemy terapię manualną, która pozwala pozbyć się bólu i dyskomfortu oraz odzyskać prawidłową ruchomość.

Zajmujemy się leczeniem za pomocą ruchu. Nasza oferta obejmuje kinezyterapię: ćwiczenia samowspomagane, wspomagane prowadzone, ćwiczenia w systemie REDCORD i wiele innych. Oferujemy także ćwiczenia czynne i bierne w podwieszaniu w systemie REDCORD , które zaleca się w przypadku wystąpienia takich problemów zdrowotnych jak dolegliwości bólowe kręgosłupa, zespoły bólowe stawów, zmiany przeciążeniowe stawów i mięśni czy wady postawy.

W ofercie centrum znajdą Państwo zabiegi fizykoterapeutyczne: krioterapię, elektroterapię czy magnetoterapię. Oferujemy również terapię ultradźwiękami.

Zajmujemy się pacjentami po operacjach neurochirurgicznych oraz ortopedycznych (w tym po endoprotezoplastyce, artroskopii czy rekonstrukcji). Ponadto nasza oferta skierowana jest do pacjentów kardiologicznych (rehabilitacja po zawale serca, po zabiegach kardiologicznych itd.). Przeprowadzamy rehabilitację stomatologiczną, rehabilitację poporodową oraz terapię bólu w ciąży. Pomagamy wrócić do sprawności pacjentkom po mastektomii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Korzystamy z wysokiej klasy, certyfikowanego sprzętu terapeutycznego, co stanowi gwarancję sukcesu leczenia oraz bezpieczeństwa pacjenta.

 • Technomex Platinium - trojpłaszczyznowy stół do trakcji kregosłupa 3D– sterowany komputerowo stół trakcyjny 3D znajdujący szerokie zastosowanie w leczeniu schorzeń kręgosłupa.

 • Gymna SHOCKMASTER 500 – wysoce skuteczny, najwyższej klasy aparat do fali uderzeniowej.

 • MLS ASA LASER – wysokoenergetyczny laser, który jako jedyny na świecie łączy zsynchronizowaną pracę pulsacyjną i ciągłą.

 • REDCORD – system do terapii metodą NEURAC/SET.

 • MK 400 – sprzęt przeznaczony do terapii uciskowej. Posiada funkcję masażu limfatycznego kończyny górnej i dolnej.

 • KRIOPOL R26 – aparat do krioterapii miejscowej.

 • BTL 4920 Magnet Topline – urządzenie do przeprowadzania zabiegów magnetoterapii.

 • BTL4710 – sprzęt znajduje zastosowanie w terapii ultradźwiękami oraz podczas zabiegów fonoforezy.

 • BTL-4625 Puls Topline  – urządzenie wykorzystywane w trakcie zabiegów elektroterapii.

Udogodnienia dla pacjentów

Magmed mieści się w nowoczesnym budynku przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, w samym centrum miasta. Pacjenci placówki mogą liczyć na szereg udogodnień takich jak m.in.:

 • Indywidualna praca z pacjentem – jesteśmy nastawieni na dialog z pacjentem. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, a każda z leczących się u nas osób ma swojego terapeutę, który monitoruje postępy terapii.

 • Doświadczeni specjaliści – nasze centrum jest nowo powstałe, ale zatrudniamy wykwalifikowanych rehabilitantów z dużym doświadczeniem w pracy z pacjentem.

 • Dogodne godziny otwarcia – placówka jest czynna od 8:00 do 20:00.

 • Możliwość płatności gotówką lub kartą – honorujemy płatności kartą i gotówką. Istnieje możliwość wystawienia faktury.

 • Serdeczna atmosfera – w naszej placówce panuje miła i przyjazna atmosfera.

Rehabilitacja Magmed – osiągnięcia i certyfikaty

Potwierdzenie naszych umiejętności stanowią liczne dyplomy i certyfikaty, uzyskane przez poszczególnych terapeutów w ramach organizowanych w kraju i za granicą kursów, szkoleń oraz konferencji naukowych.

Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed Gabinet Rehabilitacja Magmed

Filmy Rehabilitacja Magmed

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.