poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Fizjoterapii Rehabu oferuje kompleksową diagnostykę i rehabilitację schorzeń ortopedycznych. Opiekujemy się osobami po urazach (złamaniach, zwichnięciach, nadwyrężeniach i innych) oraz po chorobach i operacjach. Prowadzimy indywidualną terapię wspomaganą działaniem zabiegów fizykoterapeutycznych. Do naszej oferty należy m.in. magnetoterapia, laseroterapia i terapia ultradźwiękami. Przywracamy sprawność osobom cierpiącym z powodu chorób neurologicznych i ich następstw: wśród pacjentów znajdują się chorzy po udarach, uszkodzeniach rdzenia kręgowego czy osoby ze stwardnieniem rozsianym i chorobą Parkinsona. Oferujemy Państwu również rehabilitację uroginekologiczną oraz korekcję wad postawy u dzieci.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Leczenie bólu

Masaże

Oferty i pakiety pobytowe

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Fizjoterapii Rehabu jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska