poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

12 202pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Centrum Fizjoterapii Rehabu
ul. Wojska Polskiego 17
34-100 Wadowice (teren "Podhalanina")

Centrum Fizjoterapii Rehabu na mapie

Centrum Fizjoterapii Rehabu znajduje się na terenie byłej jednostki wojskowej Podhalanin, w niewielkiej odległości od centrum Wadowic. Od Dworca PKP dzieli nas dystans 1 km. Z łatwością dotrą Państwo do nas również samochodem – placówka znajduje się bezpośrednio przy jednej z głównych dróg województwa małopolskiego, drodze krajowej nr 28. 

Czytaj więcej
Wadowice, ul. Wojska Polskiego 17

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska