Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) Sosnowiec i okolice

Synonimy: plastyka więzadła strzałkowo-skokowego przedniego, operacja rekonstrukcji więzadła ATFL w niestabilności stawu skokowego więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sosnowca. Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (254 km od Sosnowca) w cenie 5 000 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) gdzie cena za rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) wynosi 5 000 zł. W wymienionej placówce rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (atfl) w Sosnowcu?

Usługa rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (atfl) w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska