Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) Sosnowiec i okolice

plastyka więzadła strzałkowo-skokowego przedniego, operacja rekonstrukcji więzadła ATFL w niestabilności stawu skokowego więcej »

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sosnowca. Rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) można przeprowadzić m.in. w Poradnia Chorób Stopy w Warszawie (254 km od Sosnowca) w cenie 5 000 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (45 km od Sosnowca) gdzie cena za rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) wynosi 5 000 zł. W wymienionej placówce rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (ATFL) wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa rekonstrukcja więzadła strzałkowo-skokowego przedniego (atfl) w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.