poniedziałek
16:00 - 20:00
wtorek
16:00 - 20:00
środa
16:00 - 20:00
czwartek
16:00 - 20:00
piątek
16:00 - 20:00
sobota
10:00 - 20:00
niedziela
10:00 - 20:00

Mając na względzie satysfakcję pacjentów, przykładamy wszelkich starań, by nasza oferta była atrakcyjna, a wchodzące w jej zakres zabiegi cechowały się skutecznością oraz minimalną inwazyjnością. Wachlarz naszych usług został dopasowany pod kątem potrzeb osób, które pragną pozbyć się zmarszczek, zlikwidować przebarwienia i pozostałe mankamenty urody występujące w okolicy oczu. Mamy duże doświadczenie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek, przebarwień i blizn. Dedykujemy nasze usługi osobom pragnącym wymodelować sylwetkę, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, rozstępów i cellulitu. Nasza oferta obejmuje nowoczesne techniki hamujące nadmierne wypadanie włosów. Zajmujemy się także leczeniem nadpotliwości.

Paletę przeprowadzanych zabiegów zamyka powiększanie i modelowanie ust, wykonywane przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych zabiegów, znajdującą się poniżej, w zakładce Cennik:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Remedest - Centrum Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska