4,9 / 5  - 47 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gierek Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gierek Clinic

Mając na względzie satysfakcję pacjentów, przykładamy wszelkich starań, by nasza oferta była atrakcyjna, a wchodzące w jej zakres zabiegi cechowały się skutecznością oraz minimalną inwazyjnością. Wachlarz naszych usług został dopasowany pod kątem potrzeb osób, które pragną pozbyć się zmarszczek, zlikwidować przebarwienia i pozostałe mankamenty urody występujące w okolicy oczu. Mamy duże doświadczenie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek, przebarwień i blizn. Dedykujemy nasze usługi osobom pragnącym wymodelować sylwetkę, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, rozstępów i cellulitu. Nasza oferta obejmuje nowoczesne techniki hamujące nadmierne wypadanie włosów. Zajmujemy się także leczeniem nadpotliwości.

Paletę przeprowadzanych zabiegów zamyka powiększanie i modelowanie ust, wykonywane przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych zabiegów, znajdującą się poniżej, w zakładce Cennik: