ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Remedium Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 5 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,6

5 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne znajdujące się w centrum Bydgoszczy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz doskonałymi warunkami lokalowymi. Oferuje usługi z zakresu z zakresu: chirurgii, dermatologii, ginekologii, interny, kardiologii, laryngologii, neurologii, onkologii, ortodoncji, ortopedii, położnictwa, psychiatrii, radiologii, fizjoterapii, urologii, psychologii, diabetologii, dietetyki, medycyny estetycznej, stomatologii, logopedii, chirurgii szczękowej, stomatologii dziecięcej, laryngologii dziecięcej i psychoterapii. Wielu pacjentów pyta o wizyty u dr Jerzego Kochana. I szczerze mówiąc nic w tym dziwnego jeśli posłucha się opinii dotychczasowych jego pacjentów. Wprost mówią, że jest to najlepszy specjalista jeśli chodzi o chirurgię szczękową. Doktor Kochan jest niezwykle kompetentnym specjalistą, oddanym pacjentowi. To także przesympatyczny człowiek. Każdy zabieg jest dokładnie wytłumaczony, a doktor na każdym kroku dba o spokój zazwyczaj bardzo zdenerwowanego pacjenta. Nawet trudne przypadki nie są w stanie zaskoczyć tego lekarza, bo jego wiedza i umiejętności praktyczne są nie do przecenienia. Bez dwóch zdań: szybko, gładko, bezboleśnie i w miłej atmosferze." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Zbigniew
5.0
Zbigniew
Dodano: 15 marca 2019
Tytuł:
"Ok."
Podejście lekarza.
Dotyczy:
Konsultacja implantologiczna (marzec 2019)
 
Szczegóły 
Miłosz
4.0
Miłosz
Dodano: 30 maja 2019
Tytuł:
"Duży plus"
Brak
Zaangażowanie pracownika
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (maj 2019)
 
Szczegóły 
Justyna
5.0
Justyna
Dodano: 1 czerwca 2017
Zabieg:
Aparat ortodontyczny samoligaturujący (1 łuk) (maj 2017)
 
Szczegóły 
Natalia
5.0
Natalia
Dodano: 12 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (maj 2017)
 
Szczegóły 
Wiola
4.0
Wiola
Dodano: 24 października 2017
Tytuł:
"Zadowalające efekty. Polecam metodę leczenia"
Zabieg:
Clear Aligner - jeden etap leczenia (1 łuk, 3 szyny) (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska