Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne - cennik

ocena 4.7 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Przeprowadzamy pełen zakres badań ultrasonograficznych. Oferujemy m.in. USG położnicze, USG piersi i ginekologiczne, a także USG dopplerowskie. Wykonujemy mammografię oraz biopsję piersi. W przypadku wykrycia zmian nasi specjaliści wykonują leczenie (również chirurgiczne) guzów piersi. Oferujemy USG stawów biodrowych noworodków, USG przezciemiączkowe struktur mózgu i USG jamy brzusznej oraz echo serca. 

Wykonujemy zabiegi ortopedyczne, laryngologiczne oraz ginekologiczne.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska