Renew Medycyna Estetyczna - lekarze

poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Renew Medycyna estetyczna

Doświadczona kadra medyczna jest jednym z naszych największych atutów. Do zespołu należy dr Marta Piaścik, specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii. Leczeniem schorzeń ginekologicznych zajmuje się dr n. med. Romuald Piaścik, specjalista ginekologii i położnictwa. Kolejny członek naszego zespołu, prof. dr hab. n. med. Ewa Olszewska, specjalizuje się w otolaryngologii. 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska