Retina Szpital Okulistyczny - cennik

ocena 4.6 / 5 (22 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 17:00
środa
8:00 - 17:00
czwartek
8:00 - 17:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Naszą specjalnością są operacje zaćmy. Przeprowadzamy je metodą fakoemulsyfikacji i fiksacji śródtwardówkowej, u pacjentów z mniej zaawansowanymi zmianami zaćmowymi wykonujemy też zabieg techniką MICS (metoda polegająca na użyciu narzędzi o bardzo małej średnicy i ultradźwięków o specjalnie dobranej mocy). Przeprowadzamy operacje przeciwjaskrowe i operacje szklistkowo-siatkówkowe przy zastosowaniu metody konwencjonalnej, a także witrektomii. Pacjenci mogą się poddać u nas zabiegowi naszycia błony owodniowej oraz krioterapii siatkówki i ciała rzęskowego. Posiadamy specjalistyczne preparaty do iniekcji dogałkowych, takie jak Lucentis, Avastin i Ozurdex.

Przeprowadzamy również szereg specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym najnowocześniejsze badanie siatkówki, czyli OCT (okulistyczna koherentna tomografia). Wykonujemy badania ultrasonografem w projekcji A i B, przeprowadzamy również angiografię fluoresceinową i badamy pole widzenia pacjenta. Badamy ostrość wzroku, rogówkę, prócz tego wykonujemy testy widzenia barwnego oraz testy stereoskopowe. Za pomocą nowoczesnego sprzętu medycznego wykonujemy badanie przedniej komory oka (posiadamy aparat UBM) i tonometrię (wykorzystujemy tonometr bezkontaktowy). Nasi pacjenci mogą liczyć także na komputerowe badanie wad wzroku (autorefraktometria) i egzoftalmometrię.

Co leczymy

Pacjenci odwiedzający naszą klinikę mogą liczyć na kompleksowe leczenie wszelkiego rodzaju schorzeń oczu.  Podczas operacji wykorzystujemy innowacyjne technologie, a zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel medyczny. Przeprowadzamy drobne zabiegi chirurgiczne w zakresie aparatu ochronnego oka. Do wykonywanych przez nas procedur zalicza się leczenie zmian nowotworowych, a także zabiegi podwijania i odwijania powiek. Zajmujemy się brodawką, gradówką i kępkami żółtymi. Wykonujemy również zabiegi w obrębie spojówki – usuwamy cysty, torbiele i skrzydlik. Leczymy uszkodzenia siatkówki, prócz tego pomagamy pacjentom z zaćmą i jaskrą. Schorzenia siatkówki operujemy przy użyciu laserów, lecząc w ten sposób retinopatię cukrzycową, zakrzepy i zmiany degeneracyjne siatkówki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Retina Szpital Okulistyczny w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Retina Szpital Okulistyczny jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska