4,3 / 5  - 59 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Retina Szpital Okulistyczny w Warszawie, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Retina Szpital Okulistyczny jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Retina Szpital Okulistyczny

Naszą specjalnością są operacje zaćmy. Przeprowadzamy je metodą fakoemulsyfikacji i fiksacji śródtwardówkowej, u pacjentów z mniej zaawansowanymi zmianami zaćmowymi wykonujemy też zabieg techniką MICS (metoda polegająca na użyciu narzędzi o bardzo małej średnicy i ultradźwięków o specjalnie dobranej mocy). Przeprowadzamy operacje przeciwjaskrowe i operacje szklistkowo-siatkówkowe przy zastosowaniu metody konwencjonalnej, a także witrektomii. Pacjenci mogą się poddać u nas zabiegowi naszycia błony owodniowej oraz krioterapii siatkówki i ciała rzęskowego. Posiadamy specjalistyczne preparaty do iniekcji dogałkowych, takie jak Lucentis, Avastin i Ozurdex.

Przeprowadzamy również szereg specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym najnowocześniejsze badanie siatkówki, czyli OCT (okulistyczna koherentna tomografia). Wykonujemy badania ultrasonografem w projekcji A i B, przeprowadzamy również angiografię fluoresceinową i badamy pole widzenia pacjenta. Badamy ostrość wzroku, rogówkę, prócz tego wykonujemy testy widzenia barwnego oraz testy stereoskopowe. Za pomocą nowoczesnego sprzętu medycznego wykonujemy badanie przedniej komory oka (posiadamy aparat UBM) i tonometrię (wykorzystujemy tonometr bezkontaktowy). Nasi pacjenci mogą liczyć także na komputerowe badanie wad wzroku (autorefraktometria) i egzoftalmometrię.

Co leczymy

Pacjenci odwiedzający naszą klinikę mogą liczyć na kompleksowe leczenie wszelkiego rodzaju schorzeń oczu.  Podczas operacji wykorzystujemy innowacyjne technologie, a zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel medyczny. Przeprowadzamy drobne zabiegi chirurgiczne w zakresie aparatu ochronnego oka. Do wykonywanych przez nas procedur zalicza się leczenie zmian nowotworowych, a także zabiegi podwijania i odwijania powiek. Zajmujemy się brodawką, gradówką i kępkami żółtymi. Wykonujemy również zabiegi w obrębie spojówki – usuwamy cysty, torbiele i skrzydlik. Leczymy uszkodzenia siatkówki, prócz tego pomagamy pacjentom z zaćmą i jaskrą. Schorzenia siatkówki operujemy przy użyciu laserów, lecząc w ten sposób retinopatię cukrzycową, zakrzepy i zmiany degeneracyjne siatkówki.