Retina Szpital Okulistyczny

ocena 4.6 / 5 (22 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 17:00
środa
8:00 - 17:00
czwartek
8:00 - 17:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w Retina Szpital Okulistyczny z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 22 462pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Retina Szpital Okulistyczny
ul. Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa

Retina Szpital Okulistyczny na mapie

Szpital Okulistyczny Retina mieści się w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Położenie kliniki w stolicy sprawia, że pacjenci mogą do nas dotrzeć bez najmniejszego problemu zarówno z innego miasta, jak i kraju. Dworzec Zachodni dzieli od kliniki ok. 6 km, natomiast do Portu Lotniczego im. F. Chopina można dojechać w niecałe 20 minut. Najbliższy przystanek tramwajowy mieści się w odległości kilkuset metrów (ul. Człuchowska). Prócz łatwego dojazdu atutem lokalizacji jest również spokojna okolica – szpital znajduje się przy ulicy domków jednorodzinnych i kameralnych bloków, w otoczeniu zieleni. Posiadamy także drugą siedzibę w dzielnicy Żoliborz (ul. Cieszkowskiego 1/3 lok. 79/80), gdzie mieszczą się gabinety konsultacyjne i wykonywane są drobniejsze zabiegi.

Czytaj więcej
Warszawa, ul. Gimnazjalna 1

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska