4,8 / 5  - 247 ocen »
Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Zabieg, operacja Revival Clinic Zabieg, operacja Revival Clinic Zabieg, operacja Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Gabinet zabiegowy Revival Clinic Recepcja, poczekalnia Revival Clinic Wygląd zewnętrzny Revival Clinic Revival Clinic - logo

Informacje ogólne o Revival Clinic

Jesteśmy młodą kliniką, która powstała w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, potrzebujących pomocy w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej oraz chirurgii. Nasz gabinet na warszawskim rynku medycznym funkcjonuje zaledwie od sierpnia 2014 roku, jednak już mamy na swoim koncie wiele udanych zabiegów, oraz stałych klientów. Specjalizujemy się zwłaszcza w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.  Zatrudniamy jedynie wysokiej klasy specjalistów, dzięki czemu oferujemy Państwu usługi na najwyższym, światowym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, uzgadniając z nim plan oraz sposób leczenia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze trendy w poprawianiu urody oraz stosujemy wysokiej jakości urządzenia, które gwarantują bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegu.

Staramy się, aby wykonywane przez nas zabiegi były jak najmniej inwazyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zabieg z użyciem wchłanialnych nici Silhouette, które stanowią doskonałą alternatywę dla standardowego liftingu, a nie wymagają użycia skalpela. Zabieg ma na celu skorygowanie zwiotczałej skóry oraz redukcję oznak starzenia, dzięki czemu pacjent uzyskuje młodą i wypoczętą twarz, bez oznak ingerencji chirurgicznej. Zaletą zabiegu jest natychmiastowy efekt oraz brak uciążliwej rekonwalescencji. Nici Silhouette - Soft wykonane są z bio-wchłanialnych komponentów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne.

Kobietom niezadowolonym z wyglądu swoich narządów intymnych proponujemy zabiegi w postaci powiększenia punktu G, labioplastyki bądź obkurczania i ujędrniania warg sromowych. Pacjentkom borykającym się z zespołem rozluźnionej pochwy oferujemy zabieg laserowej rewitalizacji pochwy. Polega on na wzmocnieniu ściany pochwy za pomocą wiązki lasera, która przebudowuje kolagen i elastynę. Dzięki temu skóra w okolicy pochwy jest napięta, ujędrniona i wygląda jak u nastolatki. Zabieg jest pomocny także w przypadku wystąpienia pierwszych objawów związanych z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele stresu kosztuje naszych pacjentów oczekiwanie na zabieg. W związku z tym udostępniliśmy wygodną i komfortowo urządzoną poczekalnię, a nasz personel przez cały czas służy pomocą oraz radą. Dla Państwa wygody umożliwiamy także rozłożenie opłaty za zabieg na dogodne raty.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wiemy jak wielką rolę w przypadku zabiegów z medycyny i ginekologii estetycznej oraz chirurgii odgrywa profesjonalny sprzęt. Wysokiej klasy urządzenia są bowiem gwarancją bezpieczeństwa i precyzji. W Revival Clinic dysponujemy jedynie najlepszym, certyfikowanym sprzętem. W naszych zasobach posiadamy m.in.:

  • Laser Spectro SP Fotona - najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system laserowy na świecie stosowany w medycynie estetycznej.  Laser Er:YAG Fotony osiąga maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej. Nasze lasery są idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji.
  • Exillis - przełomowy system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania twarzy. Działa za pomocą ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości, co pozwala dotrzeć do opornej tkanki.
  • System EAT™ SkinShock - system usuwania tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz poprawy napięcia skóry za pomocą fal shockowych (akustycznych) i elektrycznych, które poprzez opatentowaną głowicę oddziałują równocześnie na wyznaczony obszar tkanki.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klinice stawiamy przede wszystkim na doświadczoną kadrę oraz profesjonalny sprzęt. Jednak z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy także liczne udogodnienia. Dzięki luksusowemu i estetycznemu wystrojowi kliniki, każda odwiedzająca nas osoba poczuje się tu wyjątkowo, przyjemnie i komfortowo. Dodatkowo intymny i dyskretny charakter miejsca pozwoli całkowicie się zrelaksować i odprężyć.

Ponadto oferujemy liczne promocje na zabiegi oraz możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.

Zmotoryzowanym pacjentom proponujemy obszerny parking przy budynku kliniki.

Osiągnięcia i certyfikaty Revival Clinic

Mimo, iż na medycznym rynku Warszawy istniejemy dopiero od 2014 r., to już mamy na swoim koncie sukcesy. Jesteśmy dumni, że Revival Clinic jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Nasi lekarze to wybitni, certyfikowani specjaliści. Lekarz medycyny estetycznej dr Sławomir Wawrzyńczak, z którym Revival Clinic ma przyjemność współpracować, jest prelegentem 4. Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Poza tym dr Sławomir Wawrzyńczak w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin na tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a jego doświadczenie zawodowe potwierdzają liczne certyfikaty  z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, proktologii oraz badań USG. 

Klinika Revival Clinic Klinika Revival Clinic Klinika Revival Clinic Klinika Revival Clinic Klinika Revival Clinic Klinika Revival Clinic

Filmy Revival Clinic