ocena 4.5 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W Revival Clinic wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny medycyny i ginekologii estetycznej. Pomoc u nas znajdzie każdy, kto w bezpieczny i bezinwazyjny sposób chce zachować piękną i młodą skórę, oraz wyszczuplić i ujędrnić ciało. Jednak to nie wszystko. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi z chirurgii ambulatoryjnej, w postaci wycięcia zmian, szycia ran oraz punkcji. Ponadto dokonamy plastyki wrastających paznokci i rozerwanego płatka ucha. 

Osobom chcącym zregenerować skórę twarzy po lecie polecamy zabieg infuzji tlenowej – DermaOXY. Polega on na wtłaczaniu do głębokich warstw skóry za pomocą tlenu hiperbarycznego skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum o wysokiej zawartości kwasu hialuronowego. Zabieg jest nie tylko bezbolesny ale także wysoce odprężający. Pacjenci dzięki niemu zyskują młodszy wygląd, głębokie dotlenienie oraz nawilżenie. W efekcie skóra jest elastyczna, miękka i delikatna. 

W naszym gabinecie pomoc znajdą kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów intymnych. W takiej sytuacji proponujemy zabieg zwany labioplastyką. Jest to korekta warg sromowych mniejszych lub większych, które są modelowane za pomocą lasera bądź cięcia chirurgicznego. Labioplastykę wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Wskazaniami do zabiegu może być codzienny dyskomfort, częste infekcje związane z wargami sromowymi czy też zdeformowane wargi sromowe po porodzie.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

<

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania