ocena 4.5 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Revival Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Revival Clinic to Klinika specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, laryngologii, laseroterapii, modelowania sylwetki oraz ginekologii estetycznej i dermatochirurgii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny zapewnia usługi na najwyższym poziomie. W klinice konsultuje bardzo dobry chirurg, Dr n. med. Marek Rodzeń. W 2015 roku uzyskał on tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej oraz został wyróżniony dyplomem "Lekarza Najbardziej Godnego Zaufania 2015". Nasi klienci przekazują pod adresem Pana Doktora liczne słowa uznania. Z licznych wypowiedzi wynika, że to naprawdę świetny lekarz! Potrafi rozmawiać zarówno z młodzieżą, jak i z dorosłymi, a nawet z dziećmi - wszystko wszystkim dokładnie tłumaczy. Poza tym, że jest doskonałym specjalistą, tryska humorem i tworzy miłą atmosferę. Oczywiście pozostali członkowie zespołu kliniki są równie mocno chwaleni, jak np. dr Agnieszka Korkosz-Mierzejewska, do której umawiamy pacjentów na drobne zabiegi laryngologiczne. W zespole kliniki jest także wybitny ortopeda, dr Jan Kośmider, jeden z prekursorów stosowania w Polsce technik artroskopowych w leczeniu barku. Na wizyty nie czeka się długo :-)" - Anna K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Tomasz
5.0
Tomasz
Dodano: 13 lipca 2017
Witam serdecznie. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości z konsultacji w Państwa klinice. W moim przypadku doktor zrezygnował na ta chwile z zabiegu operacyjnego mojego gangliona i wyciągnął strzykawką jego zawartość. Efekt jest w miarę satysfakcjonujący, ale mam nadal małą górkę w tym miejscu i szczerze chętnie bym to jeszcze skonsultował z lekarzem, u którego miałem wizytę. Tylko nie wiem kiedy, bo aktualnie mamy urlop i jesteśmy poza Warszawą. I pytanie czy obejrzenie reki wiąże się z kolejna płatną wizytą ?????? pozdrawiamy Tomasz G
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Sławomir Wawrzyńczak
 
Szczegóły 
Ania
5.0
Ania
Dodano: 6 listopada 2017
Tytuł:
"Polecam !"
Przyjazna atmosfera w klinice Revival Clinic.
Zabieg:
Zamykanie krypt w migdałkach podniebiennych laserem (październik 2017)
Lekarz:
dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska
 
Szczegóły 
Ilona
4.0
Ilona
Dodano: 13 marca 2018
Tytuł:
"wizyta - konsultacja"
-------
Fachowy personel
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (marzec 2018)
Lekarz:
dr n. med. Marek Rodzeń
 
Szczegóły 
Anna
5.0
Anna
Dodano: 16 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja ginekologiczna (maj 2017)
Lekarz:
lek. Robert Matusiak
 
Szczegóły 
Edyta
(Warszawa)
5.0
Edyta (Warszawa)
Dodano: 12 maja 2017
Zabieg:
Zamykanie krypt w migdałkach podniebiennych laserem (maj 2017)
Lekarz:
dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska
 
Szczegóły 
Krzysztof
3.0
Krzysztof
Dodano: 9 czerwca 2017
Zabieg:
Płukanie zatok metodą Proetza (czerwiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska