poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej oferuje kompleksowe leczenie schorzeń zębów i przyzębia. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci (szeroka gama usług w obrębie pedodoncji). Dzięki dostępowi do najnowszej aparatury (m.in. mikroskop zabiegowy, system komputerowego znieczulania Quick Sleeper) leczenie przebiega bezstresowo, bezboleśnie i nieinwazyjnie. W ofercie zabiegów znajduje się ultradźwiękowe usuwanie kamienia, piaskowanie oraz lakierowanie zębów. Przeprowadzamy laserowe wybielanie zębów, które daje natychmiastowe efekty.

Nasi wykwalifikowani endodonci podejmą się leczenia kanałowego nawet bardzo zniszczonego zęba. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz urządzeniami do precyzyjnego opracowania kanałów. W przypadku utraty zębów oferujemy wszczepianie implantów, odbudowę protetyczną w postaci koron oraz mostków. W ramach chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy resekcje korzenia, ekstrakcje zęba oraz wyłuszczanie torbieli czy niwelowanie przerostu błony śluzowej.

Dużym zainteresowaniem pacjentów cieszą się usługi ortodontyczne. Oferujemy aparaty ruchome i stałe, z zamkami metalowymi, estetycznymi (ceramicznymi oraz z czystego monokrystalicznego szafiru), proponujemy również zamki samoligaturujące. Pacjenci naszej kliniki mogą ponadto poddać się korekcie wady zgryzu z wykorzystaniem mikroimplantów ortodontycznych.

W ramach periodontologii zajmujemy się higienizacją jamy ustnej (usuwanie płytki nazębnej, osadu, kamienia), a także leczymy paradontozę po dobraniu najlepszej metody terapii. Stosujemy leczenie farmakologiczne, a w razie potrzeby wykonujemy kiretaż, po wcześniejszym znieczuleniu pacjenta systemem The Wand. Leczymy paradontozę również nieinwazyjnie, stosując urządzenie Vector. Przy pomocy ultradźwięków oczyszczamy głębokie kieszonki przyzębne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska