Rex Medica Sport - cennik

poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
7:00 - 21:00
niedziela
nieczynne

W Rex Medica Sport przeprowadzamy kompleksową diagnostykę obrazową chorób układu ruchu i kręgosłupa. Wykonujemy specjalistyczne badania ultrasonograficzne, rezonans magnetyczny oraz zdjęcia rentgenowskie.

Członkowie naszej kadry służą wiedzą i doświadczeniem podczas konsultacji specjalistycznych. Lista chorób oraz zaburzeń leczonych w Rex Medica Sport jest długa, a znajduje się na niej m.in. rwa kulszowa, łokieć tenisisty, skręcenia i zwichnięcia, a także bóle reumatyczne i uszkodzenia wiązadeł. Leczymy choroby stawu biodrowego i zapalenia stawów, zajmujemy się urazami kręgosłupa i wieloma innymi problemami, z jakimi odwiedzają nas pacjenci.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Medycyna regeneracyjna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Rex Medica Sport jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska