Rezonans magnetyczny stawu ramiennego Zielonka i okolice

Synonimy: badanie RM stawu ramiennego, badanie stawu ramieniowego rezonansem magnetycznym, obrazowanie stawu ramiennego metodą rezonansu magnetycznego więcej »

Bezpośrednio w Zielonce nie dysponujemy placówką wykonującą rezonans magnetyczny stawu ramiennego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Zielonki. Rezonans magnetyczny stawu ramiennego można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. w Warszawie (13 km od Zielonki) w cenie 800 zł lub w Radiologica Wawer w Warszawie (13 km od Zielonki). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz rezonans magnetyczny stawu ramiennego w Zielonce?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska