Rezonans magnetyczny stawu ramiennego Zielonka i okolice

Synonimy: badanie RM stawu ramiennego, badanie stawu ramieniowego rezonansem magnetycznym, obrazowanie stawu ramiennego metodą rezonansu magnetycznego więcej »

Bezpośrednio w Zielonce nie dysponujemy placówką wykonującą rezonans magnetyczny stawu ramiennego, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Zielonki. Rezonans magnetyczny stawu ramiennego można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. w Warszawie (13 km od Zielonki) w cenie 800 zł lub w Carolina Medical Center w Warszawie (13 km od Zielonki) gdzie cena za rezonans magnetyczny stawu ramiennego wynosi 830 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.