Rivendell Clinic - cennik

ocena 4.5 / 5 (10 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
13:00 - 21:00
wtorek
13:00 - 21:00
środa
13:00 - 21:00
czwartek
13:00 - 21:00
piątek
13:00 - 21:00
sobota
13:00 - 21:00
niedziela
nieczynne

Rivendell Clinic skupia się na pięknie człowieka – nie tylko tym zewnętrznym, ale także wewnętrznym. Wierzymy, iż płynie właśnie z wnętrza, wynika z pewności siebie i akceptacji własnego ciała, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się dobrze w swojej skórze. Proponujemy Państwu zabiegi usuwania zmarszczek, modelowania twarzy, powiększania ust, korekcji nosa i inne minimalnie inwazyjne procedury. Usuwamy niedoskonałości natury w postaci cellulitu, cieni pod oczami, zatrzymujemy upływ czasu, odmładzając skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Stosujemy nowatorskie techniki zabiegowe – nici liftingujące czy preparat Aquafilling Bodyline. Ponadto przygotowaliśmy specjalną ofertę dla pań, które nie akceptują wyglądu swoich miejsc intymnych – wykonujemy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Rivendell Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska