Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem

Synonimy: laserowe zamykanie rozszerzonych porów skórnych, leczenie rozszerzonych porów skórnych laserem, usuwanie laserowe rozszerzonych porów skórnych więcej »

Filtruj wyniki
Wczytaj więcej wyników

Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem - informacje

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Pory odpowiadają za odprowadzanie potu i łoju oraz oddychanie skóry. Znajdują się na skórze każdego człowieka, jednak różnią się wielkością, kształtem i głębokością. Występują szczególnie na policzkach, nosie, czole, brodzie, ramionach i plecach. Często dochodzi do ich rozszerzenia, co prowadzić może do gromadzenia się w nich zanieczyszczeń, złuszczonego naskórka, oraz nadmiaru łoju produkowanego przez gruczoły łojowe. Powstają one na skutek m.in. nieodpowiedniej pielęgnacji skóry oraz nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. Najczęściej dotykają one osoby o typie skóry tłustej lub mieszanej. Jednym ze sposobów ich leczenia jest laseroterapia.

Laserowe zamykanie rozszerzonych porów skórnych w Polsce

W Bielsku-Białej leczenie rozszerzonych porów skórnych laserem przeprowadzić może lek. med. Aneta Ptak, lekarz medycy estetycznej i dermatolog. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Do procedury zamykania rozszerzonych porów wykorzystuje laser frakcyjny Fraxel, który działa w oparciu o metodę frakcjonowanej fototermolizy. Za jego pomocą wygładza zmarszczki, likwiduje blizny i rozstępy, różnego rodzaje przebarwień oraz odmładza skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jej oferta obejmuje także depilację laserową oraz usuwanie zmian skórnych za pomocą lasera CO2.

W Częstochowie rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem ma w swojej ofercie także Derma-Clinic dr Orlitz, która jest specjalistycznym ośrodkiem dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej i dermatochirurgii. W placówce do redukcji rozszerzonych porów wykorzystuje się peeling laserowy SepcetraPeel, który jest przeprowadzany przy użyciu lasera Spectra VRM (Nd:Yag Q-switch). W przeciwieństwie do innych laserów CO2 i Er:Yag nie odparowuje on tkanek, co nie powoduje powstawania widocznych śladów, zaczerwienienia oraz blizn. Peeling laserowy SpectraPeel umożliwia także m.in. usuwanie przebarwień wszystkich typów, redukcję łojotoku, leczenie wszystkich typów trądzika oraz stymulację regeneracji i odnowy skóry. W klinice na rozszerzone pory stosuje się również mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny.

Na zabieg laserowego usuwania rozszerzonych porów skórnych w Szczecinie udać się można do KarboKliniki, w której oferowany jest zakres wzajemnie uzupełniających się procedur z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, naczyniowej oraz kosmetologii. W ośrodku do zamykania rozszerzonych porów stosuje się laser E-Light EL 100, który w jednym momencie emituje różnej długości fale we wszystkich kierunkach (np. jedna długość fali redukuje zmarszczki, druga likwiduje rozszerzony pory, a trzecia pobudza produkcję kolagenu). Oprócz fotoodmładzania umożliwia on usuwanie przebarwień, usuwanie owłosienia oraz zamykanie naczyń krwionośnych.

Cena laserowego leczenia rozszerzonych porów skórnych w Polsce i za granicą

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

W Polsce za zabieg laserowego usuwania rozszerzonych porów zapłacić trzeba około 200 złotych. W Laser Clinics Australia w Sydney wynosi ona 300 dolarów australijskich, czyli około 860 złotych.

Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 200 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 100 zł do 500 zł
 • Wrocław od 100 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Lublin od 100 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 500 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Katowice od 200 zł do 900 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 900 zł
 • Kielce od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska