Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem

laserowe zamykanie rozszerzonych porów skórnych, leczenie rozszerzonych porów skórnych laserem, usuwanie laserowe rozszerzonych porów skórnych więcej »

Wczytaj więcej wyników

Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem - informacje

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Pory odpowiadają za odprowadzanie potu i łoju oraz oddychanie skóry. Znajdują się na skórze każdego człowieka, jednak różnią się wielkością, kształtem i głębokością. Występują szczególnie na policzkach, nosie, czole, brodzie, ramionach i plecach. Często dochodzi do ich rozszerzenia, co prowadzić może do gromadzenia się w nich zanieczyszczeń, złuszczonego naskórka, oraz nadmiaru łoju produkowanego przez gruczoły łojowe. Powstają one na skutek m.in. nieodpowiedniej pielęgnacji skóry oraz nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. Najczęściej dotykają one osoby o typie skóry tłustej lub mieszanej. Jednym ze sposobów ich leczenia jest laseroterapia.

Laserowe zamykanie rozszerzonych porów skórnych w Polsce

W Bielsku-Białej leczenie rozszerzonych porów skórnych laserem przeprowadzić może lek. med. Aneta Ptak, lekarz medycy estetycznej i dermatolog. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Do procedury zamykania rozszerzonych porów wykorzystuje laser frakcyjny Fraxel, który działa w oparciu o metodę frakcjonowanej fototermolizy. Za jego pomocą wygładza zmarszczki, likwiduje blizny i rozstępy, różnego rodzaje przebarwień oraz odmładza skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Jej oferta obejmuje także depilację laserową oraz usuwanie zmian skórnych za pomocą lasera CO2.

W Częstochowie rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem ma w swojej ofercie także Derma-Clinic dr Orlitz, która jest specjalistycznym ośrodkiem dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej i dermatochirurgii. W placówce do redukcji rozszerzonych porów wykorzystuje się peeling laserowy SepcetraPeel, który jest przeprowadzany przy użyciu lasera Spectra VRM (Nd:Yag Q-switch). W przeciwieństwie do innych laserów CO2 i Er:Yag nie odparowuje on tkanek, co nie powoduje powstawania widocznych śladów, zaczerwienienia oraz blizn. Peeling laserowy SpectraPeel umożliwia także m.in. usuwanie przebarwień wszystkich typów, redukcję łojotoku, leczenie wszystkich typów trądzika oraz stymulację regeneracji i odnowy skóry. W klinice na rozszerzone pory stosuje się również mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny.

Na zabieg laserowego usuwania rozszerzonych porów skórnych w Szczecinie udać się można do KarboKliniki, w której oferowany jest zakres wzajemnie uzupełniających się procedur z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, naczyniowej oraz kosmetologii. W ośrodku do zamykania rozszerzonych porów stosuje się laser E-Light EL 100, który w jednym momencie emituje różnej długości fale we wszystkich kierunkach (np. jedna długość fali redukuje zmarszczki, druga likwiduje rozszerzony pory, a trzecia pobudza produkcję kolagenu). Oprócz fotoodmładzania umożliwia on usuwanie przebarwień, usuwanie owłosienia oraz zamykanie naczyń krwionośnych.

Cena laserowego leczenia rozszerzonych porów skórnych w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Centrum Terapii Laserowej Gabinet zabiegowy w Centrum Terapii Laserowej

W Polsce za zabieg laserowego usuwania rozszerzonych porów zapłacić trzeba około 200 złotych. W Laser Clinics Australia w Sydney wynosi ona 300 dolarów australijskich, czyli około 860 złotych.

Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem - ceny w różnych miastach

 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 200 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 100 zł do 700 zł
 • Kraków od 100 zł do 860 zł
 • Wrocław od 120 zł do 400 zł
 • Bydgoszcz od 150 zł do 1 000 zł
 • Białystok od 150 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 500 zł
 • Kielce od 150 zł
 • Lublin od 1 000 zł
 • Zielona Góra od 450 zł do 1 000 zł
Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem cena »

Usługa rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.