Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem Knurów i okolice

Synonimy: laserowe zamykanie rozszerzonych porów skórnych, leczenie rozszerzonych porów skórnych laserem, usuwanie laserowe rozszerzonych porów skórnych więcej »

Bezpośrednio Knurów nie dysponujemy placówką wykonującą rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Knurów. Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Body Care Clinic w Katowicach (26 km od Knurów) w cenie 200 zł lub w Drzazga Clinic w Chorzowie (22 km od Knurów) gdzie cena za rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem wynosi 400 zł. W wymienionej placówce rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem Knurów?

Usługa rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem Knurów jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska