4,5 / 5  - 2 oceny »
Klinika Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Klinika Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Klinika Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Klinika Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Klinika Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Informacje ogólne o Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Gabinet dra n. med. Ryszarda Bratosia oferuje szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii plastycznej. Kierujący gabinetem specjalista jest znakomicie wykwalifikowanym lekarzem z dużym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w trakcie pracy w placówkach medycznych w Polsce oraz za granicą, jak również w ramach licznie odbytych szkoleń i kursów. Zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc na wszystkich etapach leczenia, od konsultacji, poprzez operacje plastyczne, wsparcie pooperacyjne bezpośrednio po zabiegu, jak i w dalszym okresie rekonwalescencji.

W zakres usług gabinetu wchodzą konsultacje oraz zabiegi i operacje z dziedziny chirurgii plastycznej. Doktor przyjmuje pacjentów, którzy chcą poprawić wygląd swojej twarzy, piersi, całego ciała, jak i narządów rodnych (panie). W obszarze szczególnych zainteresowań doktora znajdują się operacje plastyki piersi, zabiegi w obrębie twarzy i głowy (m.in. nos, uszy, owal twarzy), liposukcja różnych obszarów ciała, plastyka brzucha, a w ramach ginekologii estetycznej - labioplastyka czyli operacja zmniejszenia warg sromowych. Operacje są przeprowadzane we współpracy z nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką Parkowa-Med w Łodzi.

Dr n. med. Ryszard Bratoś specjalizuje się w operacjach zmniejszenia, podniesienia oraz powiększenia piersi, wykorzystując w ostatnim przypadku zarówno okrągłe, jak i anatomiczne implanty, dobierając je do potrzeb i oczekiwań klientki. Pomaga również panom borykającym się z problemem przerostu gruczołu piersiowego, wykonując operacje ginekomastii.
Przeprowadza także zabiegi plastyczne w obrębie twarzy i głowy, a w szczególności całkowitą korekcję nosa, jak również samego jego końca, operacje chirurgiczne powiek górnych i dolnych oraz korekty odstających uszu. W ofercie gabinetu dra Bratosia znajduje się także zabieg podniesienia brwi, lifting całej twarzy lub samego czoła.

W gabinecie chirurgii plastycznej pomoc znajdą również osoby niezadowolone z wyglądu swojego ciała, które chcą je odpowiednio wymodelować i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z jego różnych obszarów. Przeprowadzane są w tym celu zabiegi liposukcji czyli odsysania tłuszczu oraz plastyka brzucha.

Doktor przeprowadza labioplastykę (w znieczuleniu miejscowym), polegającą na zmniejszeniu warg sromowych u pacjentek, dla których przerost tego narządu stanowi problem nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny.

Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu!

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie chirurgii plastycznej; 
  • Dostęp do ultranowoczesnej kliniki z najwyższej jakości wyposażeniem;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu anestezjologów i pielęgniarek;
  • Komfortowe i przyjazne dla pacjenta wnętrza;
  • Profesjonalnie wyposażone i przytulne sale pooperacyjne;
  • Atrakcyjna lokalizacja kliniki, w której przeprowadzane są operacje.

Osiągnięcia i certyfikaty Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Dr n. med. Ryszard Bratoś bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, zdobywając wiedzę o światowych nowościach z zakresu chirurgii plastycznej. Posiada m.in. certyfikat ukończenia kursu doświadczalno-klinicznego z zakresu technik mikrochirurgicznych i chirurgii ręki czy certyfikaty potwierdzające aktywne członkostwo w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.