4,6 / 5  - 54 opinie
Recepcja, poczekalnia Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Recepcja, poczekalnia Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Gabinet zabiegowy Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Pokój, sala dla pacjentów Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Klinika Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Informacje ogólne o Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Gabinet dra n. med. Ryszarda Bratosia oferuje szeroki zakres usług z dziedziny chirurgii plastycznej. Kierujący gabinetem specjalista jest znakomicie wykwalifikowanym lekarzem z dużym doświadczeniem zawodowym, zdobytym w trakcie pracy w placówkach medycznych w Polsce oraz za granicą, jak również w ramach licznie odbytych szkoleń i kursów. Zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc na wszystkich etapach leczenia, od konsultacji, poprzez operacje plastyczne, wsparcie pooperacyjne bezpośrednio po zabiegu, jak i w dalszym okresie rekonwalescencji.

W zakres usług gabinetu wchodzą konsultacje oraz zabiegi i operacje z dziedziny chirurgii plastycznej. Doktor przyjmuje pacjentów, którzy chcą poprawić wygląd swojej twarzy, piersi, całego ciała, jak i narządów rodnych (panie). W obszarze szczególnych zainteresowań doktora znajdują się operacje plastyki piersi, zabiegi w obrębie twarzy i głowy (m.in. nos, uszy, owal twarzy), liposukcja różnych obszarów ciała, plastyka brzucha, a w ramach ginekologii estetycznej - labioplastyka czyli operacja zmniejszenia warg sromowych. Operacje są przeprowadzane we współpracy z nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką Parkowa-Med w Łodzi.

Dr n. med. Ryszard Bratoś specjalizuje się w operacjach zmniejszenia, podniesienia oraz powiększenia piersi, wykorzystując w ostatnim przypadku zarówno okrągłe, jak i anatomiczne implanty, dobierając je do potrzeb i oczekiwań klientki. Pomaga również panom borykającym się z problemem przerostu gruczołu piersiowego, wykonując operacje ginekomastii.
Przeprowadza także zabiegi plastyczne w obrębie twarzy i głowy, a w szczególności całkowitą korekcję nosa, jak również samego jego końca, operacje chirurgiczne powiek górnych i dolnych oraz korekty odstających uszu. W ofercie gabinetu dra Bratosia znajduje się także zabieg podniesienia brwi, lifting całej twarzy lub samego czoła.

W gabinecie chirurgii plastycznej pomoc znajdą również osoby niezadowolone z wyglądu swojego ciała, które chcą je odpowiednio wymodelować i pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z jego różnych obszarów. Przeprowadzane są w tym celu zabiegi liposukcji czyli odsysania tłuszczu oraz plastyka brzucha.

Doktor przeprowadza labioplastykę (w znieczuleniu miejscowym), polegającą na zmniejszeniu warg sromowych u pacjentek, dla których przerost tego narządu stanowi problem nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny.

Zapraszam do skorzystania z oferty gabinetu!

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie chirurgii plastycznej; 
  • Dostęp do ultranowoczesnej kliniki z najwyższej jakości wyposażeniem;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu anestezjologów i pielęgniarek;
  • Komfortowe i przyjazne dla pacjenta wnętrza;
  • Profesjonalnie wyposażone i przytulne sale pooperacyjne;
  • Atrakcyjna lokalizacja kliniki, w której przeprowadzane są operacje.

Osiągnięcia i certyfikaty Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Dr n. med. Ryszard Bratoś bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, zdobywając wiedzę o światowych nowościach z zakresu chirurgii plastycznej. Posiada m.in. certyfikat ukończenia kursu doświadczalno-klinicznego z zakresu technik mikrochirurgicznych i chirurgii ręki czy certyfikaty potwierdzające aktywne członkostwo w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.