Kliniki i gabinety w Rzeszowie

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kliniki i gabinety w Rzeszowie - informacje

Chirurdzy ogólni w Rzeszowie przyjmują swoich pacjentów w Poradniach Chirurgii Ogólnej mieszczących się w szpitalach, a także w przychodniach. Udzielają w nich podstawowej pomocy chirurgicznej z zakresu leczenia doraźnego, zabiegów ambulatoryjnych a także kierują na odpowiednie leczenie operacyjne do szpitala na oddział chirurgii ogólnej. 

Konsultacja z chirurgiem ogólnym w Rzeszowie

Jednym z rzeszowskich chirurgów jest dr Krzysztof Skotnicki, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1985 i II stopnia od 1990 roku. Na lecznie zachowawcze i ambulatoryjne przyjmuje swoich pacjentów w Poradnii Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, natomiast zabiegi operacyjne wykonuje w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Wykonuje operacje m.in. z zakresu leczenia przewodu pokarmowego - operacje klasyczne i laparoskopowe  żołądka, pęcherzyka żółciowego, wątroby oraz trzustki czy jelita cienkiego i grubego.

Do grona chirurgów przyjmujących na terenie Rzeszowa należy również dr Piotr Dobrucki, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 1998 roku, który posiada doświadczenie zdobyte w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, gdzie pracuje do dzisiaj w Poradnii Chirurgicznej, wykonując tutaj dobne zabiegi chirurgiczne, tj. usunięcie ciała obcego, nacięcie ropnia, zeszycie rany czy wyciągnięcie szwów. Jeśli jest taka potrzeba kieruje również na leczenie operacyjne na Kliniczny Oddział Chirurgii Ogólnej, gdzie przeprowadza m.in. operacje przepuklin, usunięcia wyrostka robaczkowego, operacje żylaków czy zabiegi mastektomii.

Mieszkańcy Rzeszowa i okolic mogą także udać się z problemem natury chirurgicznej do dr. Sławomira Bednarza, chirurga ogólnego, który specjalizację z tego zakresu uzyskał w 2012 roku po zdaniu egzaminu. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się głównie zabiegami proktologicznymi oraz leczeniem schorzeń proktologicznych. Pacjentów przyjmuje w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w Poradni Chirurgii Ogólnej oraz w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej a także w przychodni ClinicVita w gabinecie proktologicznym. Wykonuje kolonoskpoię, leczy hemoroidy a także wykonuje operacje z zakresu chirurgii ogólnej m.in. gruczołów dokrewnych, operacje sutka, powłok jamy brzusznej czy operacje żył i tętnic obwodowych.

Dr Marek Bieryło jest kolejnym specjalistą chirurgii ogólnej pomagającym pacjentom na terenie Rzeszowa. Swój egzamin specjalizacyjny zdał w roku 1996, zostając tym samym specjalistą chirurgii ogólnej I stopnia. Ponadto posiada także tytuł specjalisty z zakresu higieny i epidemiologii (I stopnia od 1994 roku). Swoje doświadczenie zdobywał w Poradni Chirurgii Ogólnej oraz na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym z Pododdziałem Endoskopii Zabiegowej Szpitala MSW w Rzeszowie. Pomaga pacjentm z zakresu leczenia operacyjnego, m.in. wykonuje operacje laparoskopowe jamy brzusznej, operacje tarczycy, jelita grubego i odbytnicy a także operacje guzów skóry i tkanek miękkich. Przyjmuje także w swoim Prywatnym Gabinecie Lekarskim, gdzie udziela pomocy chirurgicznej ambulatoryjnej.

Jeszcze innym rzeszowskim chirurgiem jest dr n. med. Krzysztof Milik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1996 i II stopnia od 2001 roku), a także posiadający specjalizację z medycyny sportowej (od 2008 roku) oraz z chirurgii naczyniowej (od 2013 roku). Doświadczenie zdobywał, pracując w Szpitalu Powiatowym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Obecnie można się z nim spotkać na wizycie w Rzeszowie w Przychodni Specjalistycznej Asklepios w Poradni Chirurgii Ogólnej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej, gdzie pomaga w sposób operacyjny pacjentom cierpiącym na żylaki kończyn dolnych, żylaki odbytu, na przepukliny brzuszne czy schorzenia przewodu pokarmowego.

Na konsultacje chirurgiczną można się również umówić do dr. Michała Gulińskiego, chirurga ogólnego I stopnia od 2001 roku, który doświadczenie w swojej dziedzinie medycyny zdobywał na Oddziale Chirurgicznym Ogólnym z Pododdziałem Endoskopii Zabiegowej Szpitala MSW w Rzeszowie oraz przyjmując tutaj w Poradni Chirurgii Ogólnej. Pracuje w tym szpitalu do dzisiaj wykonując m.in. operacje endoskopowe w leczeniu polipów przewodu pokarmowego czy leczeniu krwawień z przewodu pokarmowego.

Ile kosztuje wizyta u chirurga ogólnego w Rzeszowie a ile w Mancheterze?

Za konsultację z chirurgiem ogólnym w rzeszowskich poradniach trzeba dać 120 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota £80 w Medical & Dental Care Green Surgery w Manchesterze.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska