SALUS Centrum Medyczne - cennik

ocena 4.6 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu ortopedii, w tym m.in. artroskopię stawu kolanowego oraz barku. Zajmujemy się leczeniem przykurczu Dupuytrena poprzez chirurgiczne usunięcie pasm, które ograniczają wyprost palców. Ambulatoryjnie leczymy zapalenie kaletki maziowej w stawach kolanowych, łokciowych, barkowych i innych. Wykonujemy zabiegi usunięcia przykurczu zgięciowego palców, tzw. palce młotkowate, zabiegi palucha koślawego (halluksy) oraz zakleszczającego zapalenia ścięgna (tzw. palec strzelający lub zatrzaskujący). Operujemy również zespół cieśni nadgarstka.

W zakresie chirurgii ogólnej oferujemy leczenie przepuklin, żylaków kończyn dolnych i odbytu. Wykonujemy zabiegi szczeliny odbytu oraz usunięcia torbieli włosowej. Usuwamy także guzy piersi oraz guzki i zmiany skóry oraz tkanki podskórnej. 

Posiadamy szeroką gamę zabiegów laryngologicznych. Przeprowadzamy plastykę przegrody nosowej (septoplastyka), która znacznie poprawia komfort oddychania przez nos. Wykonujemy tonsillektomię, czyli zabieg usunięcia migdałków, oraz adenotomię, czyli usunięcie tzw. trzeciego migdałka. Usuwamy polipy z nosa (polipektomia), zajmujemy się również plastyką języczka i podniebienia miękkiego (uvuloplastyka), która skutecznie walczy z chrapaniem i bezdechem sennym.

Procedury chirurgiczne wykonujemy za pomocą nowoczesnych technik operacyjnych, dzięki czemu optymalizujemy długość pobytu pacjentów na oddziale. Część zabiegów wymaga hospitalizacji, część wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym. Przed operacją każdy pacjent przechodzi konsultację anestezjologiczną mającą na celu m.in. ocenę stanu ogólnego, stanu psychicznego oraz dobór odpowiedniej metody znieczulenia podczas zabiegu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SALUS Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska