4,8 / 5  - 75 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik San-Medical Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w San-Medical Centrum Medyczne

San-Medical to nowoczesny gabinet oferujący pacjentom innowacyjne techniki transplantacji włosów. Specjalizujemy się w chirurgii odtwórczej włosów, a swoją działalność dedykujemy kobietom i mężczyznom, którzy chcą odzyskać bujną fryzurę. Wykonujemy przeszczepy kilkoma metodami, wśród których można wymienić standardową procedurę pobierania paska skóry z włosami, czyli FUT (Follicular Unit Transplantation). Szczególnie polecamy ją pacjentom, którzy są w stanie zaakceptować linijną bliznę, ale oczekują za to gęstych włosów. Z kolei metodę przeszczepów pojedynczych unitów, czyli FUE (Follicular Unit Extraction) kierujemy głównie do pacjentów preferujących krótkie włosy, a także osób po wcześniej przebytych przeszczepach. Wprowadziliśmy do swojej oferty również innowacyjną technikę przeszczepiania włosów – BHT (Body Hair Transplant). Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym-nasiękowym, przy użyciu specjalnie przygotowanego roztworu znieczulającego, minimalizującego występowanie efektów ubocznych znieczulenia.

Co leczymy

W odpowiedzi na rosnące potrzeby i wymagania pacjentów stworzyliśmy miejsce, w którym zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami przeszczepiania włosów. Pomagamy osobom cierpiącym na nadmierne wypadanie włosów, oferując im kilka technik transplantacji. Dobieramy je indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań pacjentów. Zabiegom w naszym gabinecie mogą poddać się osoby dotknięte łysieniem androgennym (męskim), nie tylko mężczyźni, ale i cierpiące na nadmierne wypadanie włosów kobiety. Umożliwiamy im pozbycie się zakoli, uporanie się z łysieniem występującym równomiernie na całej głowie, a także z problemem miejscowej utraty włosów. Podczas konsultacji wspólnie dobierzemy najlepszą metodę transplantacji – w zależności od oczekiwań pacjenta i wskazań medycznych.