Infolinia: 801 002 125 lub +4822 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

San-Med Hair Transplant to nowoczesny gabinet oferujący pacjentom innowacyjne techniki transplantacji włosów. Specjalizujemy się w chirurgii odtwórczej włosów, a swoją działalność dedykujemy kobietom i mężczyznom, którzy chcą odzyskać bujną fryzurę. Wykonujemy przeszczepy kilkoma metodami, wśród których można wymienić standardową procedurę pobierania paska skóry z włosami, czyli FUT (Follicular Unit Transplantation). Szczególnie polecamy ją pacjentom, którzy są w stanie zaakceptować linijną bliznę, ale oczekują za to gęstych włosów. Z kolei metodę przeszczepów pojedynczych unitów, czyli FUE (Follicular Unit Extraction) kierujemy głównie do pacjentów preferujących krótkie włosy, a także osób po wcześniej przebytych przeszczepach. Wprowadziliśmy do swojej oferty również innowacyjną technikę przeszczepiania włosów – BHT (Body Hair Transplant). Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym-nasiękowym, przy użyciu specjalnie przygotowanego roztworu znieczulającego, minimalizującego występowanie efektów ubocznych znieczulenia.

Co leczymy

W odpowiedzi na rosnące potrzeby i wymagania pacjentów stworzyliśmy miejsce, w którym zajmujemy się profesjonalnymi zabiegami przeszczepiania włosów. Pomagamy osobom cierpiącym na nadmierne wypadanie włosów, oferując im kilka technik transplantacji. Dobieramy je indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań pacjentów. Zabiegom w naszym gabinecie mogą poddać się osoby dotknięte łysieniem androgennym (męskim), nie tylko mężczyźni, ale i cierpiące na nadmierne wypadanie włosów kobiety. Umożliwiamy im pozbycie się zakoli, uporanie się z łysieniem występującym równomiernie na całej głowie, a także z problemem miejscowej utraty włosów. Podczas konsultacji wspólnie dobierzemy najlepszą metodę transplantacji – w zależności od oczekiwań pacjenta i wskazań medycznych.

Cennik San-Med Hair Transplant

Konsultacje

Cena
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów  
100 zł

Leczenie łysienia, uzupełnianie włosów

Cena
Zabiegi przeszczepiania włosów  
zapytaj o cenę
Przeszczep włosów FUE u mężczyzn   10 zł / unit, przeciętnie stosowane 1000 units
od 10 000 zł
Przeszczep włosów FUT u mężczyzn   8 zł / unit, przeciętnie stosowane 1500 units
od 12 000 zł
Przeszczep włosów BHT u mężczyzn   12 zł / unit, przeciętnie stosowane 1000 units
od 12 000 zł
Przeszczep włosów FUE u kobiet   do 10 zł / unit, przeciętnie stosowane 1000 units
od 10 000 zł
Przeszczep włosów FUT u kobiet   od 6 zł / unit, przeciętnie stosowane 1500 units
od 9 000 zł
Przeszczep włosów BHT u kobiet   od 12 zł / unit, przeciętnie stosowane 1000 units
od 12 000 zł
Prezentowane ceny usług i zabiegów San-Med Hair Transplant są kompletne, dostarczane przez usługodawcę i weryfikowane z najwyższą starannością, mogą jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacjach z lekarzem.