3,3 / 5  - 1259 ocen »
Recepcja, poczekalnia Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej Wygląd zewnętrzny Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej Gabinet konsultacyjny Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej Wnętrza, wystrój Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej Recepcja, poczekalnia Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej Recepcja, poczekalnia Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej

Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej – informacje ogólne

Scanmed to nowoczesne centrum medyczne oferujące kompleksową diagnostykębadania profilaktyczne oraz wielospecjalistyczną opiekę medyczną. Zapewniamy pacjentom dostęp do niemal wszystkich specjalności medycznych. Scanmed jest miejscem, w którym uzyskają Państwo pełną opiekę zdrowotną, począwszy od lekarza pierwszego kontaktu i pediatry, poprzez specjalistyczne porady lekarskie, aż po medycynę pracy i medycynę sportową.

Dysponujemy bogatym zapleczem diagnostycznym, w tym precyzyjnym sprzętem umożliwiającym szybkie postawienie właściwej diagnozy. Do oferty placówki należą badania EEG dzieci i dorosłych. Wykonujemy zarówno badania w czuwaniu, jak i po deprywacji snu.

W ofercie centrum znajduje się również RTG.

Przeprowadzamy małoinwazyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą RFITT. Współpracujemy z wybitnym specjalistą, który od 2011 roku przeprowadził ponad 1000 udanych operacji z użyciem techniki RFITT połączonej z termoablacją diatermiczną niewydolnych perforatorów żylnych. Metoda może być stosowana w każdym stadium rozwoju choroby. Jest skuteczna w usuwaniu żylaków, a także owrzodzeń.

Zapraszamy na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Usuwamy niedoskonałości natury oraz trwałe ślady, które pozostały na ciele w wyniku urazu, wypadku czy operacji. Usuwamy znamiona barwnikowe, blizny i nowotwory skóry. Współpracująca z placówką doktor wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej. Ponadto zajmuje się usuwaniem zmarszczek, ujędrnianiem skóry, a także likwidowaniem rozstępów, cellulitu i innych defektów natury kosmetycznej.

Świadczymy usługi w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Leczymy zmiany zwyrodnieniowe i pourazowe narządu ruchu. Do poradni zgłaszają się pacjenci po urazach, złamaniach oraz cierpiący z powodu zapaleń ścięgien. W ofercie znalazła się artroskopia diagnostyczna oraz USG stawów. Wykonujemy badania USG każdej części ciała u dzieci i dorosłych.

W centrum funkcjonuje poradnia ginekologiczno-położnicza. Do oferty należy kompleksowa opieka nad ciężarnymi, w tym diagnostyka prenatalna i ocena ryzyka wad genetycznych płodu. Prowadzimy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób żeńskiego narządu rodnego. Oprócz diagnostyki ultrasonograficznej oferujemy badania cytologiczne, bakteriologiczne, biocenozę pochwy i testy do diagnostyki genetycznych predyspozycji raka piersi i jajników.

Do oferty należą świadczenia z zakresu laryngologii i laryngologii dziecięcej. W trybie ambulatoryjnym przeprowadzamy takie zabiegi jak płukanie uszu, plastyka podniebienia miękkiego i języczka, podcinanie wędzidełka języka

Świadczymy usługi z zakresu stomatologii. Do oferty należy stomatologia zachowawcza wraz z profilaktyką, stomatologia dziecięca. Ponadto wykonujemy zabiegi z dziedziny protetyki oraz leczenie kanałowe.

Zapewniamy pacjentom dostęp do lekarzy ponad 50 specjalizacji. Oferujemy konsultacje urologiczne, kardiologiczne, kardiochirurgiczne. Zapraszamy również do poradni zdrowia psychicznego.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Dostęp do lekarzy kilkudziesięciu specjalizacji – pacjenci w jednym miejscu mają zapewniony dostęp do lekarzy niemal wszystkich specjalizacji medycznych.
  • Transport medyczny – oferujemy przewóz pacjentów na badania, do zakładów opiekuńczych, do domu, pomiędzy jednostkami medycznymi.
  • Dogodne formy płatności – istnieje możliwość płatności gotówką i kartą,przelewem.
  • Programy profilaktyczne – sukcesywnie bierzemy udział w programach prozdrowotnych, w ramach których wykonywane są bezpłatne badania profilaktyczne.
  • Szybka terapia onkologiczna – zapewniamy kompleksową opiekę pacjentom onkologicznym.
  • Dzienny Dom Opieki Medycznej – w placówce funkcjonuje stworzony z myślą o seniorach Dzienny Dom Opieki Medycznej, który zapewnia pomoc osobom starszym z zakresu zdrowia psychicznego i fizycznego.
  • Szkolenia z pierwszej pomocy – na terenie placówki organizowane są kursy w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
  • Salon optyczny – do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy salon optyczny, a w nim  okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne znanych marek, soczewki kontaktowe Ciba Vision-Alcon oraz akcesoria do okularów i soczewek.

Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej – osiągnięcia i certyfikaty

Centrum Medyczne Scanmed Armii Krajowej jest częścią sieci wielospecjalistycznych centrów medycznych i placówek ambulatoryjnych. Grupa Scanmed cyklicznie organizuje programy profilaktyczne i akcje promujące zdrowy tryb życia. Od 2016 roku posługujemy się nadanym w ramach wyróżnienia tytułem Najwyższa Jakość Quality International. Ponadto zdobyliśmy 2. miejsce w X Rankingu Odpowiedzialnych firm oraz wyróżnienie w ramach zestawienia Listków CSR Polityki. Współpracujemy z wybitnymi, wielokrotnie wyróżnianymi i nagradzanymi specjalistami. Potwierdzeniem ich kwalifikacji są certyfikaty i dyplomy z konferencji, szkoleń i kursów, a także nagrody specjalne.