poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferta Centrum została przygotowana w taki sposób, aby każdy pacjent pragnący poddać się zabiegom o charakterze estetycznym lub poszukujący rozwiązania problemów zdrowotnych skóry, znalazł w nim niezbędną pomoc i wsparcie. Świadczymy usługi z dziedziny medycyny przeciwstarzeniowej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii i chirurgii plastycznej. Zajmujemy się również trychologią, dietetyką i innymi dziedzinami. Interdyscyplinarność i kompleksowość świadczonych usług pozwalają nam sprostać oczekiwaniom pacjentów i zaproponować terapię przynoszące oczekiwane rezultaty.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik SCM Estetic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska