poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

W Klinice Medycyny Estetycznej Sekrety Piękna skupiamy się na wydobyciu naturalnego piękna z każdego pacjenta. Niwelujemy niedoskonałości, podkreślamy zalety i zatrzymujemy upływ czasu. W naszej ofercie znajdują się procedury z zakresu medycyny estetycznej, a także kosmetologii, trychologii i fryzjerstwa. Pełną listę świadczonych w klinice usług znajdą Państwo poniżej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Sekrety Piękna Klinika Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska