Senses Clinic - cennik

poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W naszej ofercie można znaleźć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, kosmetologii oraz USG Doppler żył i tętnic kończyn.

W ramach medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezokoktajli, osocza bogatopłytkowego Regeneris, w tym: powiększanie ust, redukcję zmarszczek, odmładzanie skóry, leczenie łysienia, lipolizę iniekcyjną, redukcję rozstępów i blizn.

Wykonujemy również zabiegi lipotransferu, czyli autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. To bezpieczna i skuteczna metoda modelowania ciała i twarzy, a przy okazji usuwania lokalnego nadmiaru tłuszczu oraz wypełniania ubytków tkanki podskórnej.

W naszej ofercie znajdziecie zabiegi laserowe, w tym. dermabrazję laserową, laserowy lifting twarzy oraz ginekologię estetyczną.

W chirurgii estetycznej do usuwania zmian wykorzystujemy zarówno metody tradycyjne chirurgiczne, jak również laserowe. Oferujemy bezbolesne zabiegi w obrębie skóry i tkanki podskórnej. Usuwamy zmiany skórne (znamiona, brodawki), a także zajmujemy się chirurgicznym leczeniem łagodnych i złośliwych nowotworów skóry. Chirurgicznie usuwamy wrastające paznokcie. Oferujemy szycie ran i korektę blizn. Świadczymy usługi likwidowania zmian tkanki podskórnej, m.in. torbieli i włókniaków.

Leczymy również hemoroidy (guzki krwawnicze) poprzez gumkowanie i laseroterapię. Gamę zabiegów chirurgicznych zamyka leczenie żylaków kończyn dolnych.

W kosmetologii znajdziecie Państwo nieinwazyjne zabiegi odmładzania twarzy, terapie przeciwtrądzikowe, intensywnie nawilżające, napinające oraz poprawiające owal twarzy.

Posiadamy szeroki wachlarz peelingów medycznych, w tym Migdałowy, Salicylowy, Glikolowy, TCA i inne. Pacjentom borykającym się z problemem przebarwień zalecamy terapię z użyciem preparatu Cosmelan. Zabiegi modelujące sylwetkę uwzględniają terapie ujędrniające na całe ciało, usuwające cellulit oraz redukujące miejscową tkankę tłuszczową.

Stworzyliśmy również pakiet dla mężczyzn, obejmujący programy pielęgnacyjne dostosowane specjalnie do potrzeb męskiej skóry.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Senses Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska