poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferta Serafin Clinic jest skierowana w dużej mierze do kobiet. Przygotowaliśmy dla pań ofertę z zakresu ginekologii, położnictwa i ginekologii estetycznej. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyczne i zabiegowe. Dbamy nie tylko o zdrowie, ale także intymne piękno kobiety. Proponujemy pacjentkom laserowe zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Ponadto posiadamy duże doświadczenie w leczeniu niepłodności.

Naszą ofertę uzupełniają konsultacje i zabiegi z zakresu innych dziedzin medycyny: ortopedii, chirurgii czy urologii. Zachęcamy do zapoznania się z listą świadczonych w klinice usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Serafin Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska