Sfinkterotomia otwarta Zabrze

Synonimy: chirurgiczne nacięcie zwieracza odbytu metodą otwartą

Filtruj wyniki

Usługa sfinkterotomia otwarta w Zabrzu jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu sfinkterotomia otwarta w pobliżu Zabrza, w miejscowościach: Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jaworzno, Lubliniec, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Jastrzębie-Zdrój oraz Racibórz.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska