ocena 4.4 / 5 (16 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Szpital NZOZ Silesia-Med. S.A. oferuje pacjentom pomoc m.in. w ramach diagnostyki i leczenia schorzeń narządu ruchu kończyn górnych i dolnych. Pracują u nas doświadczeni specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii, którzy leczą dorosłych i małych pacjentów. Wyspecjalizowana kadra lekarska wykonuje także szereg operacji w zakresie chirurgii ogólnej, proktologii, urologii oraz schorzeń ginekologicznych. Zespół Pracowni Endoskopii przeprowadza diagnostyczne i zabiegowe procedury endoskopowe w obrębie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Ponadto posiadamy wykwalifikowany personel oferujący pomoc w leczeniu schorzeń laryngologicznych u dzieci i pacjentów dorosłych.

Nasi specjaliści konsultują również w ramach specjalistycznych poradni przyszpitalnych.

Szczegółową ofertę NZOZ Silesia-Med. S.A. znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Silesia Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska