4,9 / 5
Recepcja, poczekalnia SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Recepcja, poczekalnia SILVER Clinic Klinika SILVER Clinic

Informacje ogólne o SILVER Clinic

Silver Clinic powstała z chęci zapewniania pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu chirurgii, dermatochirurgii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Otaczamy kompleksową opieką pacjentów w trakcie zabiegu, jak również w okresie przed- i pozabiegowym. Nasze doświadczenie pozwala na łączenie technik zabiegowych, dlatego proponowane przez nas metody są unikalne i charakteryzują się zwiększoną skutecznością. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort pacjenta – stosujemy tylko sprzęt sprawdzonych marek oraz najwyższej jakości preparaty.

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w minimalnie inwazyjny sposób pozwalają zatrzymać upływ czasu i usunąć oznaki starzenia się skóry. Zapraszamy na zabiegi Plasma, wykorzystujące technologię strumienia elektronów i jonów (plazmy). Stosowane urządzenie sprawdza się w nieoperacyjnej plastyce opadających powiek, modelowaniu opadającego owalu twarzy, usuwaniu zmarszczek oraz w korekcji wiotkiej i opadającej skóry.

Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Kwas hialuronowy stosujemy przy wypełnianiu zmarszczek (m.in. „lwiej zmarszczki”, doliny łez, bruzd nosowo-wargowych i „zmarszczek marionetki”), korekcji opadających kącików ust, modelowaniu policzków i ust. Toksyna botulinowa sprawdza się w usuwaniu i profilaktyce zmarszczek mimicznych oraz w leczeniu nadpotliwości. Modelujemy kontur twarzy i wypełniamy zmarszczki biostymulatorami takimi jak: Radiesse, Ellanse, Sculptra i Linerase.

Przeprowadzamy mezoterapię, będącą panaceum na zmarszczki, cienie pod oczami, rozstępy czy cellulit. Wykonujemy ją u osób z problemem łysienia. Polecamy ją również pacjentom, którzy pragną zrewitalizować, poprawić napięcie, jędrność oraz elastyczność skóry.

Oferujemy Państwu terapię osoczem oraz fibryną bogatopłytkową (PRP, iPRF) uzyskanymi z niewielkiej ilości krwi pacjenta. Zabiegi wybierają osoby poszukujące naturalnych metod odmładzania i rewitalizacji skóry, oraz alergicy – z uwagi na autologiczny charakter preparatu nie występuje ryzyko wystąpienia alergii. Osocze i fibryna sprawdzają się w redukcji zmarszczek i wiotkości skóry, w terapii wypadania włosów oraz w usuwaniu rozstępów i blizn. Autologiczny przeszczep komórek macierzystych jako sposób na łysienie androgenowe realizujemy dzięki Regenera Activa

Wykonujemy nieoperacyjny lifting twarzy i ciała nićmi liftingującymi. Zabiegi z użyciem nici zapewniają efekt głębokiego liftingu bez skalpela. Nici są niewidoczne i niewyczuwalne przez skórę, z czasem ulegają całkowitego wchłonięciu. Materiał, z którego są wykonane, wykorzystuje się w medycynie od lat m.in. w chirurgii plastycznej, ogólnej oraz ginekologii. Nici są biokompatybilne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta. W rezultacie zabiegu owal twarzy się podnosi, zmarszczki ulegają spłyceniu, a obwisłe tkanki ulegają wzmocnieniu.

Wykonujemy lipolizę iniekcyjną, małoinwazyjną alternatywę dla chirurgicznego odsysania tłuszczu. Polega na wstrzyknięciu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe. Efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym zabiegowi. Przeprowadzamy lipolizę takich miejsc jak brzuch, uda, podbródek, pośladki i wiele innych.

Przeprowadzamy lipofilling, zabiegi polegające na wypełnianiu i modelowaniu skóry twarzy i ciała przy pomocy autologicznej tkanki tłuszczowej, pozyskanej metodą odsysania. To bardziej naturalna alternatywa dla zabiegów z użyciem implantów i wypełniaczy. Tkanka tłuszczowa może być wykorzystana do wymodelowania dowolnej partii ciała. Najczęściej służy do wypełniania zmarszczek, powiększania i modelowania piersi czy pośladków, korekcji kształtu łydek czy korekty blizn.

W ofercie SILVER Clinic znalazła się laseroterapia. Wykorzystujemy lasery przy usuwaniu zmian skórnych, przebarwień oraz blizn i rozstępów. Leczymy laserowo zmiany naczyniowe, a także usuwamy zmarszczki. Posiadamy HIFU 3D – urządzenie do bezpiecznego liftingu twarzy i remodelingu ciała, wykorzystujące ultradźwięki.

Wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Oferta obejmuje drobne procdury z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i naczyniowej. Wykonujemy plastykę opadających powiek, korekcję odstających małżowin usznych, oferujemy małoinwazyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą laseroterapii, skleroterapii, jak również klasyczne zabiegi na żylakach. Leczymy przepukliny brzuszne.

Wychodząc naprzeciw osobom cierpiącym z powodu łysienia, wprowadziliśmy do oferty przeszczep włosów metodą S.A.F.E.R. uznawany za najmniej inwazyjną spośród dostępnych technik transplantacji włosów oraz przeszczep biowłosów BIOFIBRE dla osób oczekujących natychmiastowego efektu.

Świadczymy usługi w zakresie dermatochirurgii. Leczymy znamiona i zmiany skórne (włącznie z nowotworami łagodnymi i złośliwymi). Korygujemy blizny.

Przeprowadzamy pełną diagnostykę i leczenie chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci o charakterze wirusowym, bakteryjnym, alergicznym i grzybiczym. Zajmujemy się leczeniem schorzeń wenerycznych.

W SilverClinic prowadzone są badania kliniczne nad nowymi lekami, zabiegami i procedurami anty-agingowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • SAFER – urządzenie do przeszczepu własnych włosów, wykorzystujące technikę FUE. Zabieg z wykorzystaniem tego sprzętu zapewnia obecnie największe bezpieczeństwo i odsetek przyjętych graftów.

  • BIOFIBRE – sprzęt do przeszczepu biozgodnych włosów BIOFIBRE. Doskonała alternatywa bądź uzupełnienie dla przeszczepu własnych włosów. Efekt natychmiastowy, utrzymujący się wiele lat. Biowłosy można skracać i farbować.

  • HIFU 3D – nieinwazyjne urządzenie do liftingu twarzy i remodelingu ciała z wykorzystaniem ultradźwięków.

  • Laser CO2 – laser przeznaczony do usuwania zmian skórnych, redukcji zmarszczek, przebarwień, a także likwidowania blizn i rozstępów.

  • Plasma 3D – innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegów dermatochirurgii oraz niechirurgicznej korekcji opadających powiek i nieinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą zjawiska plazmy.

  • Laser zimny LLLT – urządzenie do biostymulacji cebulek włosów, wykorzystywane u pacjentów z utratą włosów bądź po przeszczepach włosów.

  • Videodermatoskop – sprzęt do diagnostyki i archiwizacji zmian barwnikowych skóry oraz trichoskopii.

  • Regenera Activa – autologiczny przeszczep komórek macierzystych jako sposób na łysienie androgenowe.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika funkcjonuje już od ponad dziesięciu lat. Kiedy rozpoczęliśmy działalność w 2007 roku, placówka była małym gabinetem, a dzisiaj cieszymy się zaufaniem ponad tysiąca pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług i polecają nas swoim bliskim i znajomym. Zawdzięczamy to nie tylko kwalifikacjom personelu, nowoczesnemu sprzętowi i spełniającym najwyższe normy jakości preparatom, ale także przyjaznej atmosferze i indywidualnemu podejściu do każdego z pacjentów. Zabiegi przeprowadzane są w przestronnych, elegancko urządzonych gabinetach. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne promocje i rabaty cenowe.