poniedziałek
14:00 - 21:00
wtorek
14:00 - 21:00
środa
14:00 - 21:00
czwartek
14:00 - 21:00
piątek
14:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Gabinet zabiegowy SILVER Clinic Recepcja, poczekalnia SILVER Clinic Klinika SILVER Clinic

Informacje ogólne o SILVER Clinic

Silver Clinic powstała z chęci zapewniania pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu chirurgii, dermatochirurgii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Otaczamy kompleksową opieką pacjentów w trakcie zabiegu, jak również w okresie przed- i pozabiegowym. Nasze doświadczenie pozwala na łączenie technik zabiegowych, dlatego proponowane przez nas metody są unikalne i charakteryzują się zwiększoną skutecznością. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort pacjenta – stosujemy tylko sprzęt sprawdzonych marek oraz najwyższej jakości preparaty.

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które w minimalnie inwazyjny sposób pozwalają zatrzymać upływ czasu i usunąć oznaki starzenia się skóry. Zapraszamy na zabiegi Plasma, wykorzystujące technologię strumienia elektronów i jonów (plazmy). Stosowane urządzenie sprawdza się w nieoperacyjnej plastyce opadających powiek, modelowaniu opadającego owalu twarzy, usuwaniu zmarszczek oraz w korekcji wiotkiej i opadającej skóry.

Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Kwas hialuronowy stosujemy przy wypełnianiu zmarszczek (m.in. „lwiej zmarszczki”, doliny łez, bruzd nosowo-wargowych i „zmarszczek marionetki”), korekcji opadających kącików ust, modelowaniu policzków i ust. Toksyna botulinowa sprawdza się w usuwaniu i profilaktyce zmarszczek mimicznych oraz w leczeniu nadpotliwości. Modelujemy kontur twarzy i wypełniamy zmarszczki biostymulatorami takimi jak: Radiesse, Ellanse, Sculptra i Linerase.

Przeprowadzamy mezoterapię, będącą panaceum na zmarszczki, cienie pod oczami, rozstępy czy cellulit. Wykonujemy ją u osób z problemem łysienia. Polecamy ją również pacjentom, którzy pragną zrewitalizować, poprawić napięcie, jędrność oraz elastyczność skóry.

Oferujemy Państwu terapię osoczem oraz fibryną bogatopłytkową (PRP, iPRF) uzyskanymi z niewielkiej ilości krwi pacjenta. Zabiegi wybierają osoby poszukujące naturalnych metod odmładzania i rewitalizacji skóry, oraz alergicy – z uwagi na autologiczny charakter preparatu nie występuje ryzyko wystąpienia alergii. Osocze i fibryna sprawdzają się w redukcji zmarszczek i wiotkości skóry, w terapii wypadania włosów oraz w usuwaniu rozstępów i blizn. Autologiczny przeszczep komórek macierzystych jako sposób na łysienie androgenowe realizujemy dzięki Regenera Activa

Wykonujemy nieoperacyjny lifting twarzy i ciała nićmi liftingującymi. Zabiegi z użyciem nici zapewniają efekt głębokiego liftingu bez skalpela. Nici są niewidoczne i niewyczuwalne przez skórę, z czasem ulegają całkowitego wchłonięciu. Materiał, z którego są wykonane, wykorzystuje się w medycynie od lat m.in. w chirurgii plastycznej, ogólnej oraz ginekologii. Nici są biokompatybilne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta. W rezultacie zabiegu owal twarzy się podnosi, zmarszczki ulegają spłyceniu, a obwisłe tkanki ulegają wzmocnieniu.

Wykonujemy lipolizę iniekcyjną, małoinwazyjną alternatywę dla chirurgicznego odsysania tłuszczu. Polega na wstrzyknięciu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe. Efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym zabiegowi. Przeprowadzamy lipolizę takich miejsc jak brzuch, uda, podbródek, pośladki i wiele innych.

Przeprowadzamy lipofilling, zabiegi polegające na wypełnianiu i modelowaniu skóry twarzy i ciała przy pomocy autologicznej tkanki tłuszczowej, pozyskanej metodą odsysania. To bardziej naturalna alternatywa dla zabiegów z użyciem implantów i wypełniaczy. Tkanka tłuszczowa może być wykorzystana do wymodelowania dowolnej partii ciała. Najczęściej służy do wypełniania zmarszczek, powiększania i modelowania piersi czy pośladków, korekcji kształtu łydek czy korekty blizn.

W ofercie SILVER Clinic znalazła się laseroterapia. Wykorzystujemy lasery przy usuwaniu zmian skórnych, przebarwień oraz blizn i rozstępów. Leczymy laserowo zmiany naczyniowe, a także usuwamy zmarszczki. Posiadamy HIFU 3D – urządzenie do bezpiecznego liftingu twarzy i remodelingu ciała, wykorzystujące ultradźwięki.

Wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Oferta obejmuje drobne procdury z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i naczyniowej. Wykonujemy plastykę opadających powiek, korekcję odstających małżowin usznych, oferujemy małoinwazyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą laseroterapii, skleroterapii, jak również klasyczne zabiegi na żylakach. Leczymy przepukliny brzuszne.

Wychodząc naprzeciw osobom cierpiącym z powodu łysienia, wprowadziliśmy do oferty przeszczep włosów metodą S.A.F.E.R. uznawany za najmniej inwazyjną spośród dostępnych technik transplantacji włosów oraz przeszczep biowłosów BIOFIBRE dla osób oczekujących natychmiastowego efektu.

Świadczymy usługi w zakresie dermatochirurgii. Leczymy znamiona i zmiany skórne (włącznie z nowotworami łagodnymi i złośliwymi). Korygujemy blizny.

Przeprowadzamy pełną diagnostykę i leczenie chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci o charakterze wirusowym, bakteryjnym, alergicznym i grzybiczym. Zajmujemy się leczeniem schorzeń wenerycznych.

W SilverClinic prowadzone są badania kliniczne nad nowymi lekami, zabiegami i procedurami anty-agingowymi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • SAFER – urządzenie do przeszczepu własnych włosów, wykorzystujące technikę FUE. Zabieg z wykorzystaniem tego sprzętu zapewnia obecnie największe bezpieczeństwo i odsetek przyjętych graftów.

  • BIOFIBRE – sprzęt do przeszczepu biozgodnych włosów BIOFIBRE. Doskonała alternatywa bądź uzupełnienie dla przeszczepu własnych włosów. Efekt natychmiastowy, utrzymujący się wiele lat. Biowłosy można skracać i farbować.

  • HIFU 3D – nieinwazyjne urządzenie do liftingu twarzy i remodelingu ciała z wykorzystaniem ultradźwięków.

  • Laser CO2 – laser przeznaczony do usuwania zmian skórnych, redukcji zmarszczek, przebarwień, a także likwidowania blizn i rozstępów.

  • Plasma 3D – innowacyjne urządzenie do przeprowadzania zabiegów dermatochirurgii oraz niechirurgicznej korekcji opadających powiek i nieinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą zjawiska plazmy.

  • Laser zimny LLLT – urządzenie do biostymulacji cebulek włosów, wykorzystywane u pacjentów z utratą włosów bądź po przeszczepach włosów.

  • Videodermatoskop – sprzęt do diagnostyki i archiwizacji zmian barwnikowych skóry oraz trichoskopii.

  • Regenera Activa – autologiczny przeszczep komórek macierzystych jako sposób na łysienie androgenowe.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika funkcjonuje już od ponad dziesięciu lat. Kiedy rozpoczęliśmy działalność w 2007 roku, placówka była małym gabinetem, a dzisiaj cieszymy się zaufaniem ponad tysiąca pacjentów, którzy skorzystali z naszych usług i polecają nas swoim bliskim i znajomym. Zawdzięczamy to nie tylko kwalifikacjom personelu, nowoczesnemu sprzętowi i spełniającym najwyższe normy jakości preparatom, ale także przyjaznej atmosferze i indywidualnemu podejściu do każdego z pacjentów. Zabiegi przeprowadzane są w przestronnych, elegancko urządzonych gabinetach. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne promocje i rabaty cenowe.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska