SILVER Clinic - lekarze

poniedziałek
14:00 - 21:00
wtorek
14:00 - 21:00
środa
14:00 - 21:00
czwartek
14:00 - 21:00
piątek
14:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w SILVER Clinic

Zespół Silver Clinic składa się z doświadczonych specjalistów: lek. Adama Srebrzyńskiego, specjalisty chirurgii ogólnej i lekarza medycyny estetycznej, oraz lek. Katarzyny Płużańskiej-Srebrzyńskiej, lekarza w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii oraz certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Wykorzystują rozległą wiedzę oraz doświadczenie ambulatoryjne i kliniczne, aby pacjenci opuszczali gabinet zadowoleni z efektów leczenia. Nie ustają w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i zdobywaniu nowych umiejętności. Regularnie biorą udział w organizowanych w kraju i za granicą kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Dr Srebrzyński od kilku lat jest trenerem w zakresie zabiegów medycyny estetycznej i dermatochirurgii organizowanych dla lekarzy i kosmetologów. W Silver Clinic prowadzone są badania nad nowymi lekami stosowanymi podczas zabiegów estetycznych, tworzone są nowe protokoły zabiegów anty-agingowych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska