poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Przychodnia Sim-Med to nowoczesna placówka o wielospecjalistycznym charakterze. Przeprowadza kompleksową diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, naczyniowych i wielu innych. Jej oferta obejmuje świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej, w tym zabiegi ambulatoryjne oraz małoinwazyjne leczenie żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii i miniflebektomii. Wykonujemy usługi z zakresu położnictwa: prowadzenie ciąży, USG, włącznie z USG 3D i 4D. Oferujemy świadczenia i konsultacje z zakresu m.in. ortopedii, proktologii oraz medycyny estetycznej.

Z naszą pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Sim-Med Przychodnia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska