4,5 / 5  - 253 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik SkinClinic Med & Beauty jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w SkinClinic Med & Beauty

W SkinClinic oferujemy pełną gamę zabiegów poprawiających urodę. Odmładzanie prowadzone jest za pomocą likwidacji zmarszczek toksyną botulinową oraz wypełniania zmarszczek i poprawy konturów twarzy (zabiegi Radiesse, Sculptra, Voluma). Modelowanie twarzy wykonuje się również z wykorzystaniem nici liftingujących (First Lift, Aptos). W naszej klinice przeprowadzamy zabiegi implantacji złotych nici, które oprócz efektu liflignującego, silnie pobudzają syntezę kolagenu i elastyny oraz tworzenie się nowych naczyń krwionośnych.

Intensywne zabiegi odmładzające przeprowadzane są wieloma metodami, a każda z nich dobierana jest do indywidulanych potrzeb klienta. Wiązka lasera IPL, trójpolarne fale radiowe (Maximus), technologia energii hybrydowej (Surgen), czy skoncentrowana energia ultradźwiękowa (Ulthera) to tylko niektóre propozycje, dzięki którym uzyskuje się efekt liftingujący, poprawę napięcia skóry i pobudzenie procesów metabolicznych. W swojej ofercie posiadamy również zabiegi likwidujące niedoskonałości skóry, takie jak poszerzone naczynka widoczne na skórze (technologia VeinWave), znamiona, przebarwienia, czy blizny.

Zabiegi chirurgiczne takie jak plastyka powiek i ust wykonywane są w dobrze wyposażonej sali operacyjnej w asyście wykwalifikowanego zespołu pielęgniarskiego. W podobnych warunkach wykonywane są zabiegi liposukcji wspomaganej strumieniem wodnym (Body Jet), lipotransfer z komórkami macierzystymi i zabiegi ginekologii estetycznej (MonaLisa Touch).

Dla pełnej regeneracji i uzyskania lepszych efektów po zabiegach medycyny estetycznej proponujemy zabiegi kosmetologiczne i masaże SPA. Pacjenci dbający o utrzymanie idealnej sylwetki chętnie korzystają z doradztwa żywieniowego.