poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w laseroterapii i dermatologii estetycznej. Umożliwiamy pacjentom cieszenie się przez dłuższy czas atrakcyjnym, młodym i promiennym wyglądem. Oferta Skin Laser Lubelscy obejmuje szeroki zakres zabiegów laserowych, począwszy od usuwania zmian skórnych, poprzez likwidowanie blizn, przebarwień i rozstępów, aż po fotoodmładzanie. Oferujemy małoinwazyjne zabiegi liftingu twarzy i modelowania sylwetki. Stawiamy na nowatorskie metody zabiegowe, gdyż mocno wierzymy w to, że lasery i urządzenia hi-tech stanowią przyszłość medycyny.

Proponujemy Państwu także procedury z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej. Toksyna botulinowa, nici PDO, „wampirzy lifting” – w naszej ofercie znajdą Państwo te oraz wiele innych procedur.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w klinice usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Skin Laser Lubelscy - Filia w Bielsku-Białej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.