Skin Laser Lubelscy - Katowice - cennik

ocena 4.7 / 5 (11 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W trosce o dobry wygląd swoich pacjentów Klinika Skin Laser Lubelscy oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging. Wykonujemy zabiegi odmładzające, wykorzystujące sprawdzone metody, takie jak wypełniacze i toksyna botulinowa, a także systemy Thermage® i Ulthera®. Oferujemy terapię mającą na celu spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz poprawę konturów twarzy. W tym celu wykorzystujemy nici PDO First Lift oraz preparaty Juvederm® i osocze bogatopłytkowe (Regeneris). Ponadto wykonujemy innowacyjny przeszczep tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi. 

Klinika Skin Laser Lubelscy specjalizuje się również w laseroterapii zmian skórnych oraz w odmładzaniu skóry. Przy pomocy laserów likwidujemy zmiany naczyniowe, korygujemy drobne zmarszczki, a także usuwamy zbędne owłosienie. Posługujemy się nimi również przy usuwaniu zmian skórnych, takich jak brodawki, prosaki czy włókniaki. Ponadto pacjenci mogą się do nas zgłosić w celu usunięcia niechcianego tatuażu.

Rozwiązujemy problem wypadania włosów za pomocą mezoterapii oraz innowacyjnej techniki przeszczepiania włosów (S.A.F.E.R). Wśród naszych zabiegów zapobiegających łysieniu i zapewniających regenerację naturalnego owłosienia skóry głowy znajduje się terapia osoczem Regeneris oraz mezoterapia z zastosowaniem komórek macierzystych.

Pacjenci z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach bioder i ud czy podbródka mogą poddać się kriolizie, wykonywanej za pomocą systemu CoolTech®.

W naszej ofercie znajduje się również leczenie nadpotliwości dłoni, stóp i pach.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna