4,7 / 5  - 219 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Skin Laser Lubelscy - Katowice jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Skin Laser Lubelscy - Katowice

W trosce o dobry wygląd swoich pacjentów Klinika Skin Laser Lubelscy oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging. Wykonujemy zabiegi odmładzające, wykorzystujące sprawdzone metody, takie jak wypełniacze i toksyna botulinowa, a także systemy Thermage® i Ulthera®. Oferujemy terapię mającą na celu spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz poprawę konturów twarzy. W tym celu wykorzystujemy nici PDO First Lift oraz preparaty Juvederm® i osocze bogatopłytkowe (Regeneris). Ponadto wykonujemy innowacyjny przeszczep tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi. 

Klinika Skin Laser Lubelscy specjalizuje się również w laseroterapii zmian skórnych oraz w odmładzaniu skóry. Przy pomocy laserów likwidujemy zmiany naczyniowe, korygujemy drobne zmarszczki, a także usuwamy zbędne owłosienie. Posługujemy się nimi również przy usuwaniu zmian skórnych, takich jak brodawki, prosaki czy włókniaki. Ponadto pacjenci mogą się do nas zgłosić w celu usunięcia niechcianego tatuażu.

Rozwiązujemy problem wypadania włosów za pomocą mezoterapii oraz innowacyjnej techniki przeszczepiania włosów (S.A.F.E.R). Wśród naszych zabiegów zapobiegających łysieniu i zapewniających regenerację naturalnego owłosienia skóry głowy znajduje się terapia osoczem Regeneris oraz mezoterapia z zastosowaniem komórek macierzystych.

Pacjenci z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach bioder i ud czy podbródka mogą poddać się kriolizie, wykonywanej za pomocą systemu CoolTech®.

W naszej ofercie znajduje się również leczenie nadpotliwości dłoni, stóp i pach.