poniedziałek
11:00 - 20:00
wtorek
11:00 - 20:00
środa
11:00 - 20:00
czwartek
11:00 - 20:00
piątek
11:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Skingen Clinic Recepcja, poczekalnia Skingen Clinic Gabinet zabiegowy Skingen Clinic Zabieg, operacja Skingen Clinic Zabieg, operacja Skingen Clinic Udogodnienia dla pacjentów Skingen Clinic Recepcja, poczekalnia Skingen Clinic Skingen Clinic - logo

Informacje ogólne o Skingen Clinic

Skingen Clinic to nowoczesna placówka specjalizująca się w przeprowadzaniu zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Oferujemy usługi z wykorzystaniem nowatorskich urządzeń oraz preparatów medycznych renomowanych producentów. Stosowane przez nas techniki zabiegowe i sprzęt posiadają najwyższe certyfikaty FDA i CE. Wśród posiadanych przez nas urządzeń można wymienić system laserowy do depilacji Light Sheer, a także nowatorski aparat do makijażu permanentnego Conture Make-up firmy Long Time Liner. Sukcesywnie nabywamy nowe sprzęty medyczne, poszerzając zakres świadczonych usług.

Wygładzamy zmarszczki na czole i między brwiami, a także kurze łapki preparatami na bazie toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Niwelujemy bruzdy nosowo-wargowe i zmarszczki marionetki, korygujemy usta, zwiększając ich objętość oraz przeprowadzając mezoterapię czerwieni wargowej. Wykonujemy lifting skóry twarzy i szyi (Restylane Skinlift) oraz mezoterapię skóry wybranej części ciała. Oferujemy lifting powiek i zabiegi modelujące w obrębie całej twarzy.

Wykonujemy endolifting laserowy twarzy, szyi i ramion. Zajmujemy się również chirurgią laserową, w ramach której leczymy nadpotliwość dołów pachowych i wycinamy zmiany skórne (wraz z pobraniem wycinka). Usuwamy blizny (w tym potrądzikowe), a także leczymy trądzik. Systemy laserowe wykorzystujemy również podczas lipolizy i liposukcji, usuwając zbędną tkankę tłuszczową z bioder, brzucha, ramion, ud, a także z twarzy, bryczesów i boków.

W zakres świadczonych przez nas usług medycznych wchodzi leczenie uśmiechu dziąsłowego (obniżenie górnej wargi) i bruksizmu. Zajmujemy się wypełnianiem ubytków grzbietu nosa oraz korektą jego kształtu. Usuwamy zmarszczki palacza i zmarszczki nad górną wargą.

Przeprowadzamy szereg peelingów medycznych (m.in. migdałowy, glikolowy, Yellow Peel, TCA, Cosmelan i Dermamelan). Leczymy wypadanie włosów, stosując mezoterapię oraz tzw. wampirzy zabieg, czyli usługę z zastosowaniem preparatu osocza bogatopłytkowego Regeneris.

Oferujemy różnorodne zestawy upiększające i odmładzające – metamorfozy, w których skład wliczają się procedury likwidujące tkankę tłuszczową, ujędrniające skórę, modelujące sylwetkę, a także redukujące owłosienie.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Możemy się poszczycić bogatym wyposażeniem naszych gabinetów. Wykorzystywane przez nas urządzenia posiadają wszelkie certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zabiegu. Wśród stosowanej przez nas aparatury znajduje się, między innymi:

  • Light Sheer – laser diodowy stosowany do zabiegów trwałej depilacji zbędnego owłosienia. Działa powierzchownie, dzięki czemu nie wpływa na funkcje całego organizmu. Wiązka laserowa przenika jedynie do 5 mm w głąb skóry, uszkadzając mieszek włosowy i doprowadzając do jego stopniowego zaniku.

  • Lasemar – laser frakcyjny, którego działanie opiera się na technologii LIGHTSCAN™, głęboko i równomiernie penetrującej skórę do warstwy właściwej. Umożliwia mu to skuteczną redukcję zmarszczek, usunięcie blizn po trądziku oraz przyczyn tworzenia się zapalenia trądzikowego skóry. System cechuje się długością fali 1470nm.

  • Conture Make-up firmy Long Time Liner – elektroniczne urządzenie przeznaczone do makijażu permanentnego (trwałego). To liner implantujący do pigmentacji, pracujący bezgłośnie dzięki nowoczesnemu elektromagnetycznemu napędowi. Jest wyposażony w zasobnik barwnika, znajdujący się w rączce, a także w igły wykonane ze stali nierdzewnej. Szybkość i głębokość ich pracy jest ustawiana indywidualnie dzięki specjalnym programom. Urządzenie posiada zezwolenie do stosowania w charakterze produktu medycznego, a pracować z nim może wyłącznie profesjonalnie wyszkolony linergista.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

W naszej klinice dobre samopoczucie i zadowolenie pacjentów jest wartością priorytetową. Przykładamy wszelkich starań, by odwiedzające nas osoby czuły się w pełni swobodnie, a czas spędzony u nas był dla nich przyjemnością. W celu zapewnienia im poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Nowoczesna klinika – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w stylowo urządzonych wnętrzach kliniki, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń.

  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabieg nasi pacjenci spędzają w przytulnej, komfortowo urządzonej poczekalni, w której mogą się odprężyć i zrelaksować.

  • Indywidualne podejście do pacjenta – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających nas klientów, umożliwiamy im dopasowanie terminu zabiegu do swojego czasu wolnego. Jesteśmy do dyspozycji pacjentów także w sobotę (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).

Osiągnięcia i certyfikaty Skingen Clinic

Naszym największym atutem jest wiedza i doświadczenie zespołu medycznego. Doktor Katarzyna Dąbrowska to autorka licznych artykułów prasowych i doniesień naukowych z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, a także kilkudziesięciu kursów szkoleniowych i dydaktycznych materiałów praktycznych dla lekarzy. Jest prekursorką stosowania toksyny botulinowej w stomatologii – podczas IX Sympozjum Lekarzy Dentystów w Gdańsku wygłosiła wykład „Zastosowanie toksyny botulinowej w gabinecie stomatologicznym”, który znacząco poszerzył zakres stosowania preparatu we współczesnej medycynie estetycznej. Jest również nauczycielem w Europejskim Centrum Szkoleniowym Medycyny Estetycznej Fenice i prowadzi wykłady poświęcone tematyce medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Jako szkoleniowiec wysokospecjalistycznych kursów towarzystwa medycyny estetycznej dzieli się swoją wiedzą z lekarzami w kraju i za granicą (m.in. w Niemczech, Francji i Monako).

Wieloletnia praktyka oraz ogromne doświadczenie umożliwiły specjalistce opracowanie własnej strategii leczenia najtrudniejszych obszarów twarzy, którą dziś przekazuje innym, prowadząc warsztaty praktyczne podczas międzynarodowych kongresów. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom dr Dąbrowska dołączyła do grona członków prestiżowych stowarzyszeń naukowych, wśród których można wymienić Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie oraz Światowe Towarzystwo Medycyny Anti-Aging (WOSAAM).

Współpracująca z naszą kliniką wykwalifikowana kosmetyczka-linergistka Izabela Roman jest specjalistką znaną m.in. ze współpracy z wieloma scenografami teatralnymi i filmowymi. Posiada duże doświadczenie w profesjonalnej charakteryzacji – zdobyła je podczas pracy jako stylistka na planach filmowych, pokazach mody oraz w teatrze, czym zajmuje się od 2000 roku. Od 2003 roku jest dyplomowaną kosmetyczką, zaś w 2006 roku jako jedna z pierwszych w Polsce linergistek-kosmetyczek zdobyła prestiżowy dyplom linergistki Long Time Liner. Od 13 lat nieprzerwanie doskonali się podczas europejskich kursów z zakresu makijażu permanentnego oraz technik kosmetologii. Profesjonalizm i wiedzę specjalistki potwierdza szereg posiadanych przez nią certyfikatów i dyplomów, a także zaufanie pacjentów – jej gabinet chętnie odwiedzają polscy celebryci.

Nasza klinika posiada atest Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz spełnia wszelkie wymagane normy medyczne. Uwagę poświęciły nam takie czasopisma jak „Gala”, „Pani”, „Twój Styl” oraz „Chemia i Biznes”. Cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem pacjentów, co stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy i doskonalenia się.

Filmy Skingen Clinic

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska